Neuveriteľný príbeh: 82-ročná žena celý život hľadala svoju matku: Na sklonku životu ju našla!

Eileen Macken (82) vyrastala v sirotinci v Dubline. A jej hlavným životným poslaním bolo nájsť mamu. Napriek celoživotnému pátraniu sa to žene podarilo až po dovŕšení zrelého veku.

Len nedávno sa Eileen dozvedela, že jej 104-ročná matka stále žije a žije v Škótsku. Úspech pri pátraní bol spôsobený tým, že žena zdieľala svoju túžbu nájsť svoju matku v médiách.

Eileen sa objavila v populárnej írskej rozhlasovej relácii RTE Liveline a požiadala divákov, aby jej s tým pomohli. Eileen sama hovorí, že si myslela, že jej matka už bude mŕtva, no napriek tomu podnikla kroky s jedným z poslucháčov, genealógom, aby jej pomohol zistiť, kto je jej matka.

Staršia dáma nemohla uveriť, keď zistila, že je živá a zdravá.

V apríli 2022 sa Eileen spolu s manželom Georgom, ako aj so svojou dcérou a zaťom vybrali prvýkrát v živote do Škótska, aby sa stretli so svojou matkou. Príbuzní aj lekári mali obavy o jej zdravie, no žena sa aj tak rozhodla ísť.

„Zistila som, že moja matka je nažive vo veku 104 rokov a nič mi nemohlo zabrániť v tom, aby som ju videla,“ povedala.

Dlho očakávané stretnutie

Po príchode do Škótska nejaký muž pozdravil Eileen a jej rodinu pri vchodových dverách. Keď počul účel príchodu ženy, okamžite ich pozval dovnútra. Eileen našla svoju matku v obývačke čítať noviny. Povedala, že je z Írska a jej matka hneď vedela, čo sa deje. Chytila ​​Eileen za ruku a dlho ju nepustila. Bolo medzi nimi okamžité spojenie.

Matka a dcéra spolu strávili tri dni v Škótsku.

9. mája toho istého roku sa žena  znovu objavila v rozhlasovej relácii Joe Duffyho Liveline. Jemu aj publiku povedala o mimoriadnom stretnutí. Ukázalo sa, že počas stretnutia Eileen zistila, že má dvoch bratov, a tak sa jej rodinný kruh ešte viac rozšíril. Je šťastná, že sa so svojou matkou stretla a spoznala ju osobne. Prajeme im všetko dobré!

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Dievčatko urobilo ĎAKOVNÉ gesto vodičovi, za to, že ju pustil na priechode: Ten video zdieľal na internete!

Svoj boj s rakovinou prehral: Až do posledného dňa však vyčaroval úsmev na tvári každému, koho stretol!