Neveste s nadváhou sa v obchode so svadobnými šatami začali veľmi moc posmievať: TO, čo však následne spravil predavač však nečakala!

Ľudia s nadváhou to nemajú v dnešnej spoločnosti jednoduché. Mnoho ľudí sa ku ním chová veľmi nevhodne a nie príliš slušne. Pritom mnoho ľudí s nadváhou sú so sebou spokojní a šťastní. Príbeh, o ktorom vám dnes chceme povedať má byť pre ľudí, ktorí sa posmievajú veľkou lekciou!

Nevesta svoj príbeh zdieľala na Facebooku, a my sa s vami oň chceme podeliť.

Nemohla schudnúť, nech robila čokoľvek. Nešlo o nedostatok pevnej vôle. Jej štítna žľaza nefungovala správne. Chystala sa čoskoro vydať a bolo pre ňu veľmi ťažké nájsť obchod, kde by si mohla vybrať zo svadobných šiat vo väčších veľkostiach. Pozerala sa do katalógu vo svadobnom salóne, keď počula dve cudzie ženy, ako komentujú jej vzhľad.

Bola to matka  s dcérou:

„Pozri, aká je tučná. Nemôžem uveriť, že si ju niekto chystá vziať za manželku, „povedala dcéra. „Ja som ani nevedela, že veľryby sa pária, haha“ odpovedala jej matka so smiechom.

Neveste boli ich posmešky veľmi nepohodlné, so smútkom v očiach hľadela na dve „dámy“ a predavača v obchode, ktorý bol pár metrov od nich.

Predavač však spravil niečo, čo nečakala.

„Je tu nejaký problém?“  Spýtal sa muž. „Aaaale, len si robíme srandu. Prišla som si pre šaty, ktoré som si objednala, „odpovedala štíhla, mladá dievčina.

„Na aké meno máte objednávku?“ Spýtal sa predavač. Dievča vytiahlo kus papiera a podala ho predajcovi a čakala. Predavač jej dal podpísať zmluvu, ktorú dievčina bez prečítania podpísala.

„Teraz odíďte z môjho obchodu.“ Povedal predavač pokojne. „Prosím? Šaty mám zaplatené, bez nich neodídem!“ Bránila sa štíhla dievčina.

Predavač jej však povedal, že práve podpísala, že ruší objednávku a dostane plnú sumu späť. A znovu ju požiadal, aby odišla z obchodu. Mladá žena začala vzlykať, pretože sa vydávala už za týždeň.

Nevesta s nadváhou však odišla s krásnymi šaty, ktoré tam našla a s úsmevom na perách, pretože sa jej niekto zastal…

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!