O svojho chorého manžela sa starala až celých 20 rokov: Po jeho smrti však pre ňu jej syn spravil niečo, na čo asi NIKDY NEZABUDNE!

Carla Brooks bola oddanou ženou, ktorá sa 20 rokov starala o svojho chorého manžela Karla po tom, čo mal mozgovú príhodu. Po tom, čo pred pár rokmi zomrel, Carla cítila, že jej život už nemá zmysel. Vtedy dostal jej syn Barton Brooks úžasný nápad.

Keď si prezeral starý album s rodinnými fotografiami, jeho pozornosť upútali fotografie rodičov z roku 1962, keď išli na krátky výlet do Európy.

Jej syn dostal úžasný nápad – naplánoval pre mamu a seba výlet do 20 krajín na počesť 20 rokov, počas ktorých sa starala o otca.

Carlin syn Barton a jeho partner Gregg jej pripravili dobrodružstvo na celý život.

Viac ako 20 rokov sa Carla starala o manžela v ich dome, potom čo utrpel mozgovú príhodu a potreboval nepretržitú asistenciu. Keď zomrel, Carla „cítila, že stratila zmysel života,“ hovorí jej syn. A tak sa partneri rozhodli dopriať jeho matke jedinečný európsky výlet s 20 špeciálnymi zastávkami, jednou za každý rok, keď sa Carla starala o jeho otca.

„Jedného dňa som jej volal a spýtal sa, čo dnes plánuje. Ona odpovedala, že nič zvláštne, chcela navštíviť svoju kamarátku a trochu si oddýchnuť. Potom som ju pozval na výlet do Paríža. To ale nebolo všetko… Navštívili sme tiež Barcelonu, Rím a Londýn, to všetko z vďačnosti za to, že sa starala o môjho otca.“

Prešli 20 Európskych krajín a na svojej konečnej zastávke skončili tam, kde začali – v Paríži. Barton, Gregg a Carla sa rozhodli pripomenúť si svoju veľkú cestu umiestnením zámku lásky na známy most Pont des Arts.

„Najviac som si zamilovala Florenciu, Prahu a Štrasburg,“ hovorí Carla. „Ďakujem, že ste ma vzali na takéto dobrodružstvo!“

Cestovateľská skupina je už naspäť v USA – ale na ich neuveriteľný výlet určite nikdy nezabudnú…

Máte aj vy tak skvelého syna, či dcéru? Ak áno, dajte nám o ňom vedieť v komentároch a zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!