Po 18. samovoľných potratoch sa tejto vytrvalej 48-ročnej mamičke konečne narodilo doslova zázračné, vytúžené dieťatko!

Od chvíle, kedy sa Louise Warneford stretla so svojím manželom Markom v roku 1999, vedela, že on je ten, s ktorým chce jedu založiť rodinu. Keď mala Louise 32 rokov začal sa mladý pár pokúšať o dieťa. Ich pokusy ale vždy skončili veľkým sklamaním a zlomeným srdcom.

Až raz prišiel deň, kedy sa všetko zmenilo.

Za dlhých 16 rokov prekonala Louise 18 potratov, ale svojej nádeje mať dieťatko sa nikdy nechcela vzdať. Mark sa kvôli predchádzajúcemu vzťahu rozhodol podstúpiť vazektómiu a tak im neostávalo nič iné, než sa obrátiť na metódu IVF (in vitro fertilizácia). Na liečbu minuli takmer všetko, čo mali našetrené. Po začatí liečby sa Louise podarilo vždy otehotnieť, ale okolo 14. týždňa bohužiaľ zakaždým prišiel potrat.

Louise začínala byť čím ďalej tým viac zdrvená a tak aj s manželom začala uvažovať o tom, že sa svojej snahy vzdá. V ten okamih prišiel zlom, kedy odborníci zistili, že Louise má „zabijácke bunky“, čo znamenalo, že jej vlastné telo postupne ničilo embryá.

Akonáhle Louise tieto informácie zistila, podstúpila potrebnú liečbu a otehotnela. Jej syn William sa narodil v 37. týždni cisárskym rezom.

Louise ani Mark nikdy nezabudnú na deň, kedy prišiel ich William na svet. Gratulujeme mamičke a ďakujeme lekárom a dnešnej pokročilej medicíne! Zdieľajte tento potešujúci príbeh!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!