Po celých 12 dňoch v kóme sa ju už rozhodli odpojiť nakoniec od prístrojov: Keď jej manžel pošepkal tieto slová, stal sa veľký zázrak ZOBUDILA SA!

Najhoršia nočná mora každej rodiny sa stala skutočnosťou, keď syn Steven Pellettiere-Swapp našiel svoju matku Lyndee v bezvedomí v ich rodinnom dome. Upadla do kómy, ktorá trvala 12 dní a zdalo sa, že pre 45-ročnú ženu je malá nádej. Lekári povedali jej manželovi, synovi Stevenovi a dcére Amande, že už pre ňu nemôžu urobiť nič.

Starostlivosť o pacienta v kóme je náročná a nákladná, nádej, či sa osoba prebudí alebo nie, je ako na hojdačke.

Lyndee Brownová, 45-ročná žena, žila vo Phoenixe so svojím manželom a synom Stevenom. Bol to práve on, kto ju našiel ležať na podlahe v bezvedomí. Lyndee bola nažive, ale upadla do kómy, o ktorej nikto nevie, čo ju spustilo.

Hoci technicky nebola mozgovo mŕtva, po dvanástich dňoch nastal čas čeliť pravdepodobnosti, že sa nezobudí.

Jej rodina stratila nádej, pretože Lyndee nereagovala a podľa lekárov to bol jej koniec. Riešením bolo, nechať ju ísť a odpojiť ju od prístrojov. Všetci sa s ňou prišli rozlúčiť.

K samému koncu jej postele pristúpil jej manžel a ticho svojej manželke zašepkal do ucha: „BOJUJ prosím, potrebujem ťa.“

Potom prišiel šok pre všetkých prítomných. Lyndee prehovorila: „Ale ja bojujem!“ To ešte netušila, že to povedala nahlas. Lyndee už predtým kričala, ale jej hlas nevyšiel von, nikto ju nepočul.

Lyndee sa chvíľu spamätávala. Jej stav nebol nikdy vysvetlený.

Lyndee sa naozaj prebudila a teraz môže rozprávať svoj príbeh. Tvrdí, že vedela, že ju rodina a lekári chcú odpojiť. Bála sa a o to viac bojovala. Dnes apeluje na rodiny, ktoré majú príbuzných v kóme: „Hovorte na nich, veľmi to pomáha, pravdepodobne začujú vaše slová a dodajú im silu bojovať.“

„Pamätám si, že sa so mnou ľudia rozprávali,“ vysvetlila. „Pamätám si, keď ľudia prišli na návštevu, moja neter mi čítala. Pamätám si všetko.“

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!