Policajt sledoval tento školský autobus viac ako celých 10 kilometrov: Vodičovi potom hneď napísal tento ďakovný LIST!

Niektorí z najdôležitejších ľudí v živote detí sú tí, ktorí pracujú v ich škole. Ale len málo učiteľov dostane rešpekt a uznanie, ktoré si skutočne zaslúžia.

V škole je však množstvo zamestnancov, ktorí nespadajú do kategórie „učiteľskej“ profesie. Napríklad pracovníci jedální a vodiči autobusov. Nikdy sa im nedostane uznania, aké si zaslúžia.

Ale tu a tam si niekto všimne, aká dôležitá je pre týchto ľudí ich práca – v tomto prípade ide o vodiča autobusu…

Keď sa policajná posádka viezla za školským autobusom, policajt si nebol celkom istý, čo môže od autobusu pred ním čakať. Hoci by mali byť vodiči autobusov veľmi opatrní vzhľadom na to, že prevážajú deti, mnohí z nich sú nedisciplinovaní.

Keď dôstojník šoféroval za týmto školským autobusom, urobil jednu fotografiu.

Fotografiu zverejnil na internete a napísal ku nej správu. Odvtedy sa príspevok na Facebooku stal virálnym.

„Vážený školský autobus č. 38, Vážený pán vodič,

Videl som ťa dnes ráno na Illinois Route 130 neďaleko Charlestonu v daždi a silnom vetre. Na deťoch, ktoré prepravujete, vám naozaj záleží!

Nielenže ste jazdili opatrne pod povolenou rýchlosťou, ale použili ste aj výstražné svetlá, aby vás ľudia jasne videli. SUV, ktoré bolo celý čas za tebou, som bol ja. Nemyslím si, že vieš, že som sledoval tvoj autobus viac ako 10 kilometrov.

Som rád, že vám môžem poďakovať za bezpečnú jazdu. Niekedy je fajn, že si niekto všimne dobrú prácu, ktorú odvádzame. 

Rodičia žiakov, ktorých vozíte do školy, naozaj ocenia, že sa na vás môžu spoľahnúť a vedia, že ste naozaj opatrný a zodpovedný.

Nechať v autobuse či inom dopravnom prostriedku voziť sa samé aj tie najmenšie deti môže byť niekedy ťažké. Ale chcem, aby ste práve vy vozil moje deti do školy a zo školy každý deň.

Vodič autobusu – Ste veľmi dobrý vo svojej práci… Ďakujem za všetkých rodičov.

s pozdravom

otec detí

Deti v tomto autobuse majú šťastie, že majú takého úžasného a starostlivého vodiča autobusu!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.