Riaditeľka školy spolu so žiakmi pripravila tejto 77-ročnej školníčke doslova obrovské prekvapenie na jej narodeniny! Jej reakcia bola úplne úžasná!

Riaditeľka školy všetkým prezradila tajomstvo 77-ročnej školníčky a prinútila ju, aby sa v telocvični postavila pred všetkými študentmi a učiteľmi.

Niektorí si stále myslia, že školu tvoria len triedy, žiaci a učitelia. Ľudia ale zabúdajú aj na ďalšie osoby, ktoré v školách pracujú. Upratovačky, kuchárky, školníci alebo sekretárky. Tiež prispievajú k jej fungovaniu. V jednej zo škôl pracuje ako školníčka 77-ročná Frances Buzzardová.

Pracovala tu celý svoj život a miluje školskú atmosféru.

Nikto však nevedel, aké tajomstvo celé tie roky skrývala … Našťastie všetko jedného dňa zmenila riaditeľka.

Zavolala ju do telocvične a Frances si myslela, že je potrebné niečo rýchlo opraviť … Čakalo ju tam ale obrovské prekvapenie! Ukázalo sa, že Frances nikdy v živote neslávila svoje narodeniny! Pri príležitosti 77. narodenín jej zorganizovala prekvapenie celá škola! Frances uvidela niečo, na čo nikdy nezabudne!

Viac ako 200 žiakov a kolegov z práce začalo spievať Veľa šťastia zdravia. Nesmeli chýbať ani malinké torty a sviečka.
Frances dostala veľa darčekov a žiaci pre ňu pripravili aj špeciálnu prezentáciu fotiek zo školy. Ten úsmev hovorí za všetko! Každý zamestnanec školy si zaslúži uznanie!

Ak vás toto video dojalo, zdieľajte ho na Facebooku s priateľmi. Možno, že inšpirujete aj ďalšie školy!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!