Šanca je iba 1 ku 111 000: Títo manželia sa po po druhýkrát stali rodičmi jednovaječných dvojčiat!

Šťastná a zároveň neuveriteľná rodinka, ktorej sa podarilo splodiť dvakrát jednovaječné dvojčatá. Šanca pre narodenie dvojčiat dvakrát po sebe je iba 1: 111 000. Táto situácia nastala práve u mladých partnerov Erin a Jakovi amerického Baton Rouge.

Pred šiestimi rokmi sa im narodili chlapci-dvojčatá Cooper a Grant. Teraz Erin priviedla na svet ďalšie dvojčatá, ale tentoraz dievčatká Allie a Lolu.

Erin a Jake boli poriadne šokovaní, keď im lekár povedal, že namiesto jedného plánovaného dieťaťa čakajú ďalšie dve deti, ale pre zmenu dievčatká. A to už len z toho dôvodu, že čakať jednovaječné dvojčatá dvakrát po sebe je jednoducho zázračné.

Erin hovorí: „Akonáhle sa ku mne dostal ultrazvuk, bola som uchvátená, nevedela som, čo v tej chvíli povedať. Keď som vyšla z ordinácie, poslala som túto novinu svojmu mužovi. Ten mi odpovedal, či sú to chalani? Odpovedala som: Nie! Sú to dve dievčatká. On na to odpovedal: Ach môj bože. Už sme to zvládli raz, zvládneme to aj druhýkrát.“

Erin porodila predčasne v 32. týždni tehotenstva 22. septembra 2020.

Krásne dievčatká Lola a Allie museli zostať ešte celý mesiac v nemocnici, než boli z lekárskej starostlivosti prepustené domov. Rodičia aspoň vedeli, že sú ich dievčatká v poriadku, a s nimi aj mamička.

„Vždy som si hovorila, že nás má boh rád a požehnal nám čo sa detí týka. Zároveň sa ale domnievam, že má poriadny zmysel pre humor. Stretla som sa s množstvom názorov ľudí, ktorí mi hovorili, že človek môže dostať len to, čo zvládne. Dúfame teda, že nám boh bude stáť v pätách v nasledujúcich niekoľkých rokov.“

Zdroj: Dailymail

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Ak vám toto video zdvihlo náladu, nezabudnite ho zdieľať.