Staré sklenené fľaše ako originálne dekorácie? Pozrite sa ako na to a vytvorte si ich za pár eur!

Mnoho ľudí prázdne fľaše od alkoholických nápojov vyhadzuje do triedeného odpadu. Tieto nádoby však možno využiť veľmi originálnym spôsobom.

Poradíme vám, ako si interiér bytu vyzdobiť bez toho, aby ste za to minuli nevídané čiastky. Stačí zapojiť len trochu tej fantázie a nájsť si chvíľu času na tvorenie.

Teraz si poďme povedať, ako prázdne fľaše od alkoholu využiť:

Vytvorte závesné vázy: Postačí vám na to len pár drevených hladkých dosiek, kovové rámy, skrutky a prázdne vymyté fľaše. Výsledok je fantastický. Pokojne môžete farby fliaš kombinovať a vytvoriť tak skutočne pestrú výzdobu.

Originálne foto rámček všetky nadchne: ak máte doma široké fľaše od whisky alebo rumu, môžete ich po dôkladnom vymytí a vysušení použiť ako dokonalé foto rámčeky. Dovnútra nasypte jemné kamienky, kamienky, mušle, alebo piesok a stavte do hmoty vybranú fotografiu. Tak sa na nej rozhodne nebude prášiť.

Ozdobné fľaše pre veselú party: ešte veľmi kreatívni ľudia, ktorí radi maľujú? Potom si môžete vyrobiť veselé fľaše s rôznymi motívmi. Stačí si zaobstarať farby na sklo a nádoby podľa fantázie pomaľovať. Na Vianoce do takýchto skvelých kúskov treba nalejete domáci vaječný koňak.

Z prázdnych fliaš je možné vytvoriť aj ojedinelé vázy na kvety. Môžete ich pomaľovať, oblepiť novinami, alebo prestriekať žiarivými sprejmi.

Okrem iného môžete z prázdnych fliaš vytvoriť kúzelné svietniky a dekorácie na Vianoce. Nádoby očistené od etikiet prestriekate špeciálnymi sprejmi a máte hotovo.

Posledný tip: Zo sklenených fliaš od Coca coly je potom možné vyrobiť aj excelentné poháre na nápoje. Stačí vziať rezačku na sklo, odrezať hrdlo, zahladiť povrch a je to.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Mohlo by sa Vám páčiť: