Starší manželia sú v zlom zdravotnom stave: Ich sused, tínedžer ku ním však chodí pravidelne každý deň a pomáha im!

Príliš veľa starších ľudí na svete nemá nikoho, kto by sa o nich postaral. Našťastie tento mladý chlapec všetkým ukazuje, ako byť dobrým človekom.

Média poväčšine ukazujú tínedžerom v nie moc dobrom svetle – sú to papuľnatí rebeli, ktorí nevedia čo so sebou! Ale v skutočnosti je mnoho z nich veľmi starostlivých a pracovitých.

Príbehy ako je tento dokazujú, že sú naozaj svedomití, starostliví a láskaví mladí ľudia. Mitchell má sotva 15 rokov a býva oproti staršiemu páru.

Ich zdravotný stav je v posledných rokoch veľmi zlý.

Čoraz ťažšie pre nich je chodiť napríklad do obchodu. Mitchell sa však stará o to, aby manželia mali vždy k dispozícií základné potraviny a na nákup im chodí on sám!

Hoci nie je povinný im pomáhať, mladý muž to robí preto, lebo nerád núti ľudí v tichosti trpieť.

KAŽDÉ RÁNO, PREDTÝM AKO IDE DO ŠKOLY ALEBO NA POSEDENIE S KAMARÁTMI, SA PRI TEJTO DVOJICI ZASTAVÍ. Ak niečo potrebujú mladý muž im pomôže a to bez váhania!

„Chodí s otcom do obchodu, pomáha mu s nákupom a nosí im potraviny… Kosí trávu a všetko, čo moja mama a otec môžu potrebovať,“ napísala ich dcéra a chlapca verejne pochválila.

Chlapec to však v žiadnom prípade nerobí preto, aby dostal niečo na oplátku. Robí to z jednoduché dôvodu: JE TO DOBRÝ ČLOVEK.

Keby ste nabudúce niekoho počuli sťažovať sa na lenivých tínedžerov, ktorí sa nestarajú o nikoho iného okrem seba, povedzte im o príbehu tohto mladého chlapíka.

Foto: Tiki Joyner Edwards / Facebook

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.