Susedka vďaka svojej všímavosti zachránila početnú rodinu pred požiarom!

Na sociálnych sieťach sa objavila nahrávka videa z bezpečnostnej kamery jedného domu stojaceho v Amerike. Figuruje na ňom žena v župane, ktorá si náhodou všimla to, že susedova strecha je v plameňoch.

Neváhala a ihneď bežala rodinu varovať. Taká susedka je na nezaplatenie!

Hrdinka, ktorá zachránila početnú rodinu

Hlavnou hrdinkou tohto príbehu je staršia dáma žijúca v Amerike menom Carol. Jedného pokojného dňa zbadala z okna svojho domčeka, že strecha susedov je v plameňoch.

A tak vybehla von iba v župane a zabúchala na dvere vedľajšieho obydlia.

Chvíľu trvalo, kým dáme niekto otvoril. Nevzdávala sa však a dobývala sa k rodine ďalej. Neskôr všetko prebiehalo veľmi rýchlo. Šesťčlenná rodina sa musela ihneď evakuovať. Hrozilo totiž, že prehorená strecha sa prepadne do domu. To by mohlo stať rodinu určite život. Keď obyvatelia vyšli von do bezpečia, privolali hasičov.

Video z bezpečnostnej kamery pomohlo k skorej rekonštrukcii prehoreného domu

Nicole a Devil Salgadovi sú teraz nesmierne vďační obetavej a všímavej susedke Carol, že im a ich štyrom deťom zachránila život. Keby nezasiahla včas, pravdepodobne by celá situácia skončila tragicky. To potvrdili aj miestni hasiči, ktorí požiar hasili.

Video (z bezpečnosti kamery) zverejnené spolu s príbehom rodiny na sociálnych sieťach vyvolalo ohromnú vlnu solidarity a záujmu. Veľa láskavých ľudí totiž prispelo na opravu prehoreného domu, a tak sa rodina mohla čoskoro do svojho domova vrátiť.

Takých dramatických príbehov, ako je ten vyššie uvedený, je skutočne požehnane. Dobré susedské vzťahy sú rozhodne na mieste. Môžu tak zabrániť nevídanému nešťastiu. Každý máme srdce, tak ho neváhajme použiť na robenie dobrých skutkov.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Dojemný príbeh, ktorý vás chytí za srdce: Cudzí muž rozplakal matku 2-ročného chlapca za to, čo urobil a povedal…

Žena si kúpila starú garáž s pozemkom a premenila ju na útulný domček! Vo vnútri je to nádhera!