Táto 65-ročná žena porodila krásne štvorčatá: Matka už vychovala 13 vlastných detí a dokonca už aj 7 vnúčat!

V dnešnej dobe majú ženy často deti až po štyridsiatke. Pre niektorých je to najvhodnejší čas, pretože sa im podarilo vybudovať úspešnú kariéru, zarobiť peniaze pre budúcnosť svojich detí.

A niekto sa celé tie roky neúspešne snažil mať dieťa a až teraz sa na neho usmialo šťastie.

Hrdinka nášho dnešného článku je Nemka Annegret Raunigová, ktorá sa stala matkou v 65 rokoch, hoci už vychovala 13 vlastných detí a zvládla aj 7 vnúčat.

Pravdepodobne sa spýtate, čo viedlo ženu v tomto veku k pôrodu? Je fakt, že Annegret deti veľmi miluje a rozhodla sa, že je pripravená na ďalšie.

Jej najmladšia dcéra, ktorá má 10 rokov, si navyše už dlho želala mladšieho brata alebo sestru.

Lekári žene samozrejme povedali o všetkých možných nebezpečenstvách, ale ona sa napriek tomu rozhodla pre umelé oplodnenie.
A osud rozhodol tak, že sa jej narodili hneď štvorčatá. Annegret pracovala ako učiteľka a všetky deti vychovávala sama. A po pôrode štyroch detí sa dostala do Guinnessovej knihy rekordov.

Annegret Raunigová sa o svoju budúcnosť vôbec nebojí a je si absolútne istá, že môže zostať úplne zdravá po veľmi, veľmi dlhú dobu.

Ako sama priznala, rozhodla sa tak iba na základe svojich vlastných prianí a túžob – a nespoliehala sa viac, ako je potrebné, na priania druhých.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!