Táto paní si adoptovala tohto „nevšedného“ psíka z útulku: Vybrala si takého, ktorého nikto už adoptovať nechcel: “ Viem, aká je samota moc neznesiteľná“

Melany Andrewsová mala v živote veľké šťastie. Má skvelú rodinu, zdravé deti, úžasné vnúčatá. Teraz býva sama a chcela sa so svojou radosťou podeliť s niekým, kto jej toľko vo svojom živote nezažil. Navštívila neďaleký útulok …

Zamestnanca prekvapilo, keď im Melany povedala, že chce adoptovať toho najstaršieho a najškaredšieho psa, ktorého nikto nechce. Od tej doby, čo jej manžel zomrel, vedela, aká je samota neznesiteľná – chcela jej preto zbaviť psa z útulku a chcela mu ukázať, čo to znamená mať domov. Týmto spôsobom spoznala Jakea.

Nakoniec pocítil, čo to znamená mať rodinu a domov! Má nádor a nikto nevie, koľko času mu zostáva. Teraz má radosť zo života a Melany sa tiež neustále usmieva.

Adopcia psa má len výhody!

Adopcia psa je skvelá! Ak súhlasíte, zdieľajte! Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.