Táto prvorodička priviedla na svet 6-kilové bábätko! S niečím takým sa nestretli ani lekári v miestnej nemocnici!

To, čím si musela prejsť prvorodička Fiona Hamilton-Currie, to muselo byť skutočne náročné. Porodila 6-kilové dieťa, syna Buddyho, ktoré musela obliecť do oblečenia polročného dieťaťa. Aj lekári sa na neho prišli pozrieť.

Prvorodička bola v šoku, rovnako ako lekári.

ieťa si chodili prezerať lekári, sestričky aj pôrodné asistentky. Fione nezostalo nič iné ako novorodenca obliecť do oblečenia polročného dieťaťa. Buddy bol nakoniec privedený na svet cisárskym rezom.

Dnes po roku zostáva Buddy stále nad priemerom, v súčasnej dobe váži rovnako ako rok a pol staré dieťa. To samozrejme zodpovedá aj jeho spotrebe. Normálny novorodenec vypije asi 10-30 ml mlieka, ale Buddy 75 ml. Pôrodná asistentka, ktorá robí svoju prácu dlhých 30 rokov, uviedla, že ešte nič také doteraz nevidela.

 Matka síce tušila, že jej syn bude väčší ako je bežná váha novorodenca, napovedalo o tom jej obrovské brucho, ktoré ku koncu tehotenstva mala, ale niečo také skutočne nečakala.

Prečítajte si tiež:

Zdroj: Storytender.com

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!