Táto sučka Huskyho bola nájdená až tak podvyživená, že vyzerala doslova ako kostra, dnes je však už zmenená na nepoznanie!

Každý, kto kedy navštívil krásny ostrov Bali vie, že tam majú menší problém s potulujúcimi psami a často na nejakého na ulici. Vláda má s plné ruky práce s tým, aby udržala veci pod kontrolou a zabránila vypuknutiu besnoty.

No občania niekedy berú veci do svojich rúk a pomáhajú chudobným a strateným šteniatkam.

Snažia sa im poskytnúť lepší život.

Bali je známy svojou hinduistickou vierou a mnohí hinduisti veria, že ak sa budú o psov starať alebo ak si ich adoptujú, môže im to pomôcť dostať sa do neba. Krásnym príkladom pomoci nevinným zvieratkám je príbeh huskyho, ktorý bol nájdený na ulici.

Bol zranený a extrémne podvyživený, až sa ho ujal Rico Soegiarto.

Keď 26-ročný Rico stretol šteniatko v uliciach Denpasaru, bolo v extrémne zúboženom stave.

Napriek tomu jeho brilantné modré oči stále žiarili a Rico vedel, že musí dať zanedbanému šteniatku druhú šancu.

Neviem, čo bolo na nej také špeciálne, je to o srdci a cítení. Našiel som ju uprostred ulice, keď som išiel domov z práce. ”

A je úžasné, akú druhú šancu šteniatko dostalo. Po zdravotnom ošetrení huskyho, vzornej starostlivosti s množstvom dobrého jedla, zdieľa Rico fotografie svojho miláčika od jeho zúboženého stavu až po súčasnosť.

Je to jednoducho úžasné! “Má rada mazlenie a zožerie veľa cookies! Je taká spoločenská, až mi to občas robí starosti. Na Bali je totiž veľa zlodejov. Nateraz je však v bezpečí.” Je to fenka a Rico jej dal meno “Nádej”.

Zdroj: boredpanda

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujem.