Táto úžasná žena porodila manželovi pätorčatá a on ju jedného dňa len-tak zrazu opustil: „Unavil sa a jednoducho zmizol“

Koľko detí musí byť, aby rodina bola šťastná? Niekto má sedem detí a v očiach má radosť a na niekoho je aj jedno dieťa až priveľa. Väčšina si vyberie zlatú strednú cestu: dve alebo tri deti.

Obyvateľov Odesy Sergey Semenov a Oksana Kobeletskaya boli práve takí.

Obrázok ich rodinnej idylky: vzájomná podpora a porozumenie, úprimná láska a neha, ich prvá dcéra Alisochka sa tešila keď sa na obzore vynorila perspektíva na nového súrodenca. Otec už sníval o tom, ako po deviatich mesiacoch hrdo zdvihne svojho novorodeného syna…

Keď manželia dostali výsledky prvého vyšetrenia už pochybovali o sile zdanlivo neotrasiteľného manželstva.

Prekvapený pohľad lekára, ktorý robil ultrazvuk a správa, že Oksana nosí pod srdcom päť detí, šokovala nielen otca, ale aj zdravotnícky personál nemocnice. Správy sa rýchlo rozšírili po celom meste. K obavám ohľadom zdravotného stavu matky a možnosti úplného vývoja všetkých embryí sa pridali pochybnosti jej manžela, či stojí za to vynosiť všetky deti …

Veriaca žena kategoricky trvala na zachovaní života všetkých jej deti, ktoré sa ešte nenarodili. Sergei sa s takým šokom nedokázal vysporiadať a rozhodol sa opustiť rodinu a nechal svoju ženu, aby sa s problémami vysporiadala sama.

Zdalo sa však, že si to čoskoro rozmyslel: Predsa len, roky šťastného manželstva ho k niečomu zaviazali. Keď sa muž vrátil k svojej žene na chvíľu sa zdalo, že sa vratká rovnováha obnovila.

Narodenie piatich zdravých detí naraz sa stalo senzáciou a prinútilo mestskú správu, aby odovzdala kľúče do 6 izbového bytu veľkej rodine. Radosť z nového bývania a pomoc od ľudí bola obrovská podpora pre mladý pár. Ale nie na dlho.

Plienky, nekonečné práce, nočné „koncerty“ novorodencov, ktorí vyžadujú nepretržitú pozornosť a to všetko päťkrát! Zdá sa, že ženy v takýchto situáciách drží nevysvetliteľná moc materského inštinktu. Nemajú čas na rozmary a sťažnosti. Majú deti. Muži to sú iná vec. Nie každý sa vyrovná s takým stresom.

Sergei sa ukázal ako skutočný majster svojho slova: dal ho a vzal ho späť za šesť mesiacov. A rodinu opustil úplne a neodvolateľne, požiadal o rozvod a odmietol platiť výživné na výživu šiestich detí. Oksana nemá čas na plač nad rozliatym mliekom a zúfalstvu. Dobrí ľudia jej pomáhajú vyrovnať sa s problémami, vytvorili spoločný fond pre túto rodinu a podporili ju.

Prepravu detí do materskej školy, na kliniku alebo na výlety uľahčuje slobodnej mamičke darovaný minibus.

Okrem toho sa stala populárnou blogerkou a zdieľa svoje materské skúsenosti na internete.

A táto úžasná, priateľská, šťastná a zaistená rodina žije v radosti, láske, vzájomnom porozumení a podpore. Bez zbabelého manžela Sergeja.

Zdroj: fabiosa.com, oddessafiver/instagram

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.
Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí.