Tento 89-ročný kňaz dal facku plačúcemu dieťaťu: Po tom, čo svet uvidel toto video, musel kňaz už odísť do dôchodku!

To, čo sa stalo, je úplne neodpustiteľné a nikto si to dodnes nedokáže vysvetliť: Keď ste si prečítali titulok tohto článku, pravdepodobne ste ani neverili, že by sa skutočne mohlo niečo také stať. Bohužiaľ, skutočne sa tento príbeh stal – kňaz pri krste dal facku dieťaťu preto, lebo plakalo.

Duchovný otec v pokročilom veku stratil trpezlivosť aj spôsoby. Na internete sa objavilo šokujúce video z krstu malého chlapca, ktorý viedol  francúzsky kňaz. Počas obradu začalo dieťa plakať a nechcelo prestať. To sa často na krstoch stáva, ale farár z videa to nezvládol. Stratil trpezlivosť a chlapca udrel po tvári.

Rodičia a všetci prítomní v kostole zostali v šoku. Keď si chlapca kňaz k sebe silne privinul, jeho nahnevaný otec mu ho vzal z náručia.

Čo sa dialo potom už nie je známe. Kňaza sa snažila napomenúť neznáma žena, ktorá pri ňom stála. Oslovila ho a chytila ​​ho za ruku. On však ďalej pokračoval v „utišovaní“ dieťaťa. Zdalo sa, že ho ani nechcel pustiť, kým ho jeho otec nevzal preč z rúk matky i kňaza. Čo si o správaní kňaza myslíte?

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!