Tento chlapček, ktorému amputovali obe nohy našiel konečne svoju spriaznenú dušu v psíkovi, ktorý prišiel o všetky svoje labky: Je z nich nerozlučná dvojka!

Owen Mahan si vo svojich 12-tich rokoch vytrpel viac, ako väčšina z nás za celý život. Keď mal 2 roky, padol do vane s horúcou vodou a utrpel popáleniny na viac ako 98% tela.

Podstúpil nespočetne veľa operácií a pred tromi rokmi mu amputovali obe nohy.

Neskôr Owen odletel z Indiany do Arizony, aby sa stretol s jedným z jeho online hrdinov. “Naozaj som bol šťastný.” povedal Owen pre ABC News. “Obaja máme svoje nohy amputované.”

Odvážny chlapec hovorí o zachránenom psovi menom Chi Chi. Je to dnes 5. ročný zlatý retríver. Zachránili a oslobodili ho z juhokórejskej mäsovej farmy psov, potom, čo v dôsledku týrania prišiel o labky.

Chlapec sa o psíkovi dozvedel od od jedného z učiteľov, ktorý mu a jeho adoptívnej mame, Susan Mahan, ukázal online videá.

Chi Chi adoptovala Elizabeth Howell a jej rodina minulý rok, a odvtedy sa stala terapeutickým psom.

Sučka dostala štyri protetické končatiny a teraz žije šťastný život so svojou novou rodinou.

Susan Mahan adoptovala Owena, keď mal 3 roky. Neskôr otvorila svoje srdce a domov aj pre ďalšie deti so špeciálnymi potrebami.  Dúfa, že stretnutie s Chi Chi poskytne Owenovi silu, ktorú bude potrebovať, keď sa bude venovať výzvam dospievania.

“Nemyslím si, že Owen si uvedomuje, že vyzerá odlišne ako ktokoľvek iný a to preto, že v komunite, v ktorej žijeme, je tak akceptovaný,” povedala Mahan. “Ale jedného dňa na to niekto poukáže.

A to, že sa stretol s Chi Chi a videl, ako to niekto iný nevzdal, mu pomôže nie len teraz, ale aj keď vyrastie. ˮ

Zdroj: Chi Chi Rescue Dog, iheartdogs.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.