Tento malý, 5-ročný chlapček, ktorý zomrel v náručí svojej milujúcej mamičky jej povedal niečo, na čo určite už nikdy nezabudne…

Vidieť umierať svoje dieťa, je asi tá najhoršia predstava, akú môže milujúca matka zažiť. Už len predstava a pomyslenie na niečo takéto je strašidelné. Podobnú bolesť zažila aj táto mamička, ktorej zomierajúci synček svojimi slovami zlomil srdce. Po pár hodinách od zverejnenia poslednej fotografie, chlapček boj so svojim životom prehral.

Maličkému päťročnému Charliemu diagnostikovali rakovinu so zriedkavým nádorom. Chlapček potreboval urýchlene podstúpiť transplantáciou pečene. Ako je to už zvykom, takéto zákroky a hlavne v USA sú veľmi drahé, a preto sa rodina spolu s priateľmi snažili získať potrebné financie. Svojou finančnou pomocou prispela aj známa speváčka Pink, ktorú tento príbeh chytil za srdce. Avšak 360-tisíc libier, ktoré vyzbierali stále nestačilo.

Napriek tomu, že rodičia malého chlapčeka neboli schopní peniaze vyzbierať a čas utekal, lekári oznámili rodičom tú najbolestivejšiu správu. Ich milovanému synčekovi zostávali už len 2 týždne života.

Matka Charlieho pravidelne zverejňovala fotografie s vývojom jeho stavu na svojom profile na Facebooku. 9 november 2018 bol však posledný deň, kedy zverejnila fotografiu so svojím synčekom.

„Toto bude posledná fotka s Charliem. Ako dni idú, jeho stav sa stále zhoršuje. Už viac nevyzerá ako Charlie. Je taký chudý, že vidím a cítim každú kostičku na jeho malom tele. Kde je moje bacuľaté dieťa. Bacuľaté od narodenia. Chcem, aby si každý Charlieho pamätal tak, aký je. Chcem, aby si každý pamätal, ako vyzeral, aký bol drzý, podarený a mrzutý, ale hlavne šťastný. Teraz už nie je nič z toho. Je smutný, je unavený a deprimovaný.“

„Už neviem, čo mám robiť“ sú jeho slová, ktoré pravidelne opakuje.“ Napísala zúfalá mamička.

„Dnes bol veľmi rozrušený, chcel ležať, sedieť, opäť ležať, uložil sa na vankúš a v jeden moment sa na mňa otočil a potichu  mi povedal: „Mami, prepáč mi…“ Bolo mu ľúto, pretože sa chcel opäť hýbať? Cítil, že sa mi zato musí ospravedlniť? Teraz už viem, že mal pocit, že nám stojí v ceste. Moje srdce bolo zlomené.“

Po pár hodinách od zverejnenia poslednej fotografie, chlapček boj so svojim životom prehral. Ako povedala sama mamička, ich syn zaspal v pokoji a v náručí milujúcich rodičov. Odpočívaj v pokoji, anjelik.

„Držte svoje deti pevne pri sebe, maznajte sa s nimi a bozkávajte ich toľko, koľko vládzete. Neuvedomujete si, aké máte šťastie. Všetci považujeme zdravie našich detí za samozrejmosť. “ Dodáva mamička.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!