Tento malý chlapček poslal tomúto chudobnému dievčatku jeden výnimočný darček: Vtedy netušil, že mu to zmení celý život!

Tento príbeh vás zahreje pri srdci, je jeden z tých šťastnejších a my by sme vám o ňom radi niečo málo povedali. Celé to začalo darčekom.

Obyčajným vianočným darčekom.

21 rokov dozadu, v roku 2000, keď mal malý chlapec menom Tyler 7 rokov sa zúčastnil charitatívnej akcie na pomoc chudobným detičkám.

Cieľom bolo, že deti spolu s rodičmi mohli poslať  darček deťom z chudobných rodín po celom svete. Tyler darček starostlivo zabalil, oblepil ho baliacim papierom a priložil k nemu pohľadnicu a svoju fotografiu.

Malý chlapec netušil, kto jeho darček dostane.

Spolu s rodičmi ho odniesol do organizácie, ktorá celú akciu organizovala a jednoducho na to zabudol.

Darček dostalo dievčatko menom Joanna, pochádzajúca z Filipín.

Uplynulo dlhých 11 rokov. V jeden deň, Tyler dostal oznámenie na sociálnej sieti – žiadosť o priateľstvo od cudzej dievčiny. Mladík najskôr žiadosť zamietol.

Dievča svoju žiadosť však opakovalo. Tyler sa vtedy rozhodol, že možno toto dievča kedysi študovalo s ním, takže žiadosť prijal.

Po nejakej dobe dostal prvú správu od dievčaťa. Napísala mu, že má jeho detskú fotku a darček, ktorý si už niekoľko rokov starostlivo schováva.

Keď mladý muž videl fotografiu, okamžite pochopil, o čo ide. Začal si s dievčaťom každý deň písať. Tak to trvalo niekoľko mesiacov. Tyler a Joana si začali uvedomovať, že už ich spája skutočné a úprimné priateľstvo.

V jednom okamihu Joana pozvala Tylera na návštevu a on odišiel na Filipíny.

Keď mladý muž videl Joanu naživo, okamžite si uvedomil, že sa zamiloval.

Zoznámil sa s jej rodičmi a priateľmi, ktorí si ho okamžite obľúbili.

Keď sa Tyler vrátil domov, ich vzťah neskončil a aj naďalej spolu komunikovali, telefonovali si a rozvíjali svoj vzťah.

 Pri svojom ďalšom príchode na Filipíny požiadal dievča o ruku. Svadba sa konala v roku 2014.

Tyler priznáva, že si nedokáže predstaviť, čo by sa všetko stalo, keby sa nezúčastnil akcie, neposlal by tento darček, odmietol žiadosť o priateľstvo od Joanny a nakoniec by sa s ňou nevidel. Všetko by dopadlo inak.

Nestretol by lásku svojho života.

Dnes si je Tyler istý: tým, že urobíte malý dobrý skutok, urobíte lepším samého seba. Dobro sa vždy vráti naspäť ku vám.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.