Tento medvedík čistotný spadol zo stromu a ujala sa ho dobrosrdečná žena: Dnes žije už po jej boku spolu s dvoma psami a dokonca si myslí, že je jedným z nich!

Pred pár rokmi zachránila žena menom Rose toto malé a roztomilé zvieratko, keď doslova spadlo zo stromu na jej hlavu. Rozhodla sa ho ujať a dnes žijú spoločne a sú najlepší priatelia.

V tej dobe sa ukázalo, že ide o mláďa medvedíka čistotného, ktoré je staré len jeden mesiac a ktoré si zlomilo jednu zo svojich zadných nôh. Rose pochopila, že toto mláďa už pravdepodobne nikdy nenájde svoju matku a rozhodla sa ho ujať. Mláďa dostalo meno Pumpkin.

V dnešnej dobe žije Pumpkin žije v dome s Rose vedľa jej dvoch psov.

„Je na nás veľmi viazaná. Kamkoľvek idem so psami, ide aj ona. Začala si myslieť, že je pes. Niekedy sa s nimi hrá hrubo, ale rešpektuje ich.“

Pozrite sa na zopár fotografií s ich života v nasledujúcej fotogalérií TU:


Keby ste chceli o ich živote vedieť viac, pozrite si ich účet na Instagrame, ktorý má viac ako 1,2. milióna sledujúcich!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!