Tento milý chlapček pozval svojich kamarátov zo školy na svoju oslavu 6. narodenín: NIKTO tam však neprišiel… Príbeh má však šťastný zvrat

Narodeniny – deň, na ktorý sa teší každé dieťa. Rovnako na tom bol aj chlapček menom Teddy, ktorý sa chystal na oslavu svojich šiestich narodenín. Nemohol sa dočkať, ako ich oslávi so svojimi kamarátmi, ktorých pozval do miestnej pizzérie. 

Pozval až 32 jeho priateľov, aby s ním oslávili jeho narodeniny, bohužiaľ nikto z nich sa neukázal.

Teddy sa celý deň tešil a nevedel sa dočkať svojej prvej, veľkolepej oslavy. Keď však nikto z jeho priateľov nedorazil, jeho úsmev z tváre zmizol.

Rozrušená touto skutočnosťou zverejnila jeho matka fotografiu na sociálnych sieťach, na ktorej môžete vidieť, ako smutný Teddy bol.

Bol tam len jeden dlhý stôl a množstvo prázdnych tanierov na pizzu. Fotografia, ktorá zasiahla srdce každého rýchlo získala mnoho reakcií ostatných užívateľov internetu. Matka popísala, ako pripravila pozvánky párty a poslala ich synovým spolužiakom. Dokonca hovorila s niekoľkými rodičmi, ktorí ju uistili, že ich deti prídu. Je to strašne zvláštne, najmä preto, že k tejto udalosti došlo pred pandémiou.

Aj keď to bola naozaj smutná situácia, zmenila sa na niečo pekné.

Potom, čo sa fotka chlapčeka stala na internete populárnou, veľa ľudí sa mu rozhodlo poslať prianie k narodeninám. Kontaktovali ho dokonca dvaja z jeho obľúbených športových tímov – basketbalový tím Phoenix Suns a futbalový tím Phoenix Rising. Keď sa funkcionári tímu dozvedeli o Teddyho narodeninách, rozhodli sa vstúpiť do akcie a urobiť niečo krásne. Teddy a jeho rodina dostali lístky na všetky zápasy, aby šesťročný chlapec mohol oslavovať so všetkými hráčmi.

Žiadne dieťa by nemalo oslavovať narodeniny bez priateľov. Toto krásne gesto zo strany športových tímov, zachránilo chlapčekove narodeniny aspoň trošku!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!