Tento muž sa rozhodol predať svoje auto, aby zachránil život svojho milovaného psíka!

Mladý muž menom Randy Esther sa rozhodol predať auto, aby zachránil život jeho milovaného psa.  Ako sám hovorí on a jeho milovaný pes Gemini sú neoddeliteľní. Randy si psa adoptoval  pred dvoma rokmi, keď bol ešte šteňaťom. Psík sa stal najlepším priateľom majiteľa a obaja sa navzájom veľmi pripútali.

Gemini si často hrával s dcérou Randyho priateľa. Dieťa milovalo hry a bolo pre oboch zábavné, keď vyhadzovala fľašu a pes ju chytal… Jedného dňa pes bez povšimnutia majiteľa zjedol hornú časť fľaše.

Nikto si nevšimol, čo sa stalo, kým pes neochorel …

Gemini prestal behať, odmietal jedlo a len ležal… Majiteľ cítil, že maznáčik sa má zle, a keď pes začal zvracať, okamžite ho vzal k veterinárovi. Spočiatku ani doktor nedokázal presne povedať, čo sa mu stalo…

Kvôli častým návštevám veterinára s Gemini bol Randy prepustený zo svojej práce. Zúfalému chlapovi pripadalo, že svojho maznáčika nezachráni, a to bola jedna z najhorších vecí, ktorá sa mu mohla stať. Nakoniec si doktor uvedomil, že zviera má vnútri svojho tela cudzí predmet. Vyžadovala sa urgentná operácia, ktorá stála 4 500 $, a tieto peniaze, majiteľ psa nemal. Napokon sa Randy rozhodol predať auto, aby ho zachránil!

Mladý muž plánoval minúť každý dolár na operáciu Gemini. Potom, čo sa dozvedel, čo sa stalo, Randyho najlepší priateľ mu dal 2 000 $, ale nestačilo to. Našťastie sa charitatívne organizácie tiež dozvedeli dojemný príbeh chlapa a jeho domáceho maznáčika a rozhodli sa im pomôcť.

Ľudia psíkovi darovali 3 000 $! Požadovaná suma na operáciu bola vyzbieraná a zviera bolo úspešne operované. Teraz sa Gemini zotavuje v náručí milujúceho majiteľa. Randy je veľmi vďačný ľuďom, ktorí pomohli zachrániť jeho psa!

„Toto je môj najlepší kamarát! Vždy stojí vedľa môjho boku a chcel som mu len poďakovať, „hovorí majiteľ.

Zdroj: infakty.fun

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.