Tento otec takmer dostal infarkt, keď svoje dieťa uvidel v práčke: Zverejnil fotografiu a varuje ostatných rodičov!

Muž vstúpil do svojej kúpeľne, kde sa nachádzala práčka a okamžite začal šalieť. Niet divu – v práčke totiž okrem bielizne uvidel svoje dieťa. Vedel, že musí konať rýchlo.  

Na bábätko v práčke je skutočne šokujúci pohľad. Vydesený otec neveril svojim očiam.

Keď videl svoje dieťa v práčke, okamžite sa ponáhľal na pomoc. Po chvíli si však všimol, že tam jeho bábätko nie je. Bolo to len tričko s jeho podobizňou! Muž sa rozhodol, že to musí odfotiť a zverejniť na Twitteri. Niečo také nečakal.

Keď zistil, že bol oklamaný, nemohol sa prestať smiať.

Otec sa tiež zmienil, že kvôli tejto situácii takmer skončil v nemocnici s infarktom. Ďalej dodáva: „Prosím, ak niekedy budete prať svoj obľúbený kus oblečenia s obrázkom svojho bábätka, radšej majte vedľa seba svoje dieťa, aby ste si ho s tričkom nepomýlili.“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!