Tento pán prišiel vymaľovať dom k plastickému chirurgovi: Dostal od neho však vtedy darček, ktorý mu zmenil život!

Maliar Conrad Estrada dostal vianočný darček, ktorý mu zmenil život. Mal zriedkavé kožné ochorenie, ktoré mu viditeľne zväčšovalo nos. Conradovi sa kvôli chorobe tak zväčšil nos, že mu sťažovalo dýchanie aj jedenie.

Všetko sa však zmenilo, keď navštívil domov plastického chirurga dr. Thomasa Romoa, ktorému mal vymaľovať dom.

„Zbadal som tohto muža upratovať na mojom dvore a nedalo mi nevšimnúť si ťažký prípad rinofýmy. Prišiel som za ním, predstavil sa a ponúkol som sa mu, že mu s jeho deformáciou môžem pomôcť. A on súhlasil,“ vysvetlil plastický chirurg na svojom Facebooku.

Podišiel k nemu a predstavil sa, pričom mu zároveň ponúkol pomoc s jeho deformáciou. Conradov stav sa len zhoršoval, a to výrazne ovplyvnilo jeho život, vzťah k iným ľuďom, jeho sebavedomie a schopnosť nájsť si prácu.

„Všetci na mňa čumeli, deti sa pýtali svojich mám, čo sa mi stalo a ja som sa radšej všetkým vyhýbal,“ zdôveril sa Conrad.

Nos mal taký ovisnutý, že sa pri jedení dotýkal lyžice.

V noci nemohol spať, pretože sa mu ťažko dýchalo a po šiestich rokoch hľadania špecialistov mu nikto nevedel pomôcť. Jeho jediným riešením bola operácia. DR. Thomas bol však už zvyknutý vykonávať pro bono (zadarmo), keďže má vlastnú nadáciu, ktorá poskytuje chirurgické zákroky deťom, ktoré si nemôžu dovoliť zdravotné služby.

„Verím, že Boh mi do cesty poslal anjela, ktorý sa o mňa mal postarať,  je to dr. Thomas, “povedal Conrad. „Nie je lepšie zadosťučinenie, ako využiť svoju špecializáciu a schopnosti na zlepšenie života iných ľudí,“ dodal plastický chirurg Thomas.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.