Tento pár našiel pri prechádzke v lese zahrabaný poklad, ktorý im vtedy v sekunde doslova zmenil život: TO, čo bolo vo vnútri je naozaj úžasné!

Mnoho ľudí doslova miluje prechádzky lesom s detektorom kovov. Dúfajú, že raz objavia poklad, ktorý im zmení život! Jedným z nich je aj Ryan Parsons so svojou priateľkou.

Za všetky tie roky však nenašli nič, čo by stálo za zmienku, až doteraz…

Ryan Parsons chodil pravidelne na prechádzky s detektorom kovov, pretože to bol jeho koníček už od detstva. Jedného dňa šli ako obvykle na prechádzku po lese v Západnej Virgínií vyzbrojení detektorom.

Zrazu Lisa začula hlasitý signál. Ten jasne naznačoval niečo kovové pod zemou!

Ryan teda začal kopať a Lisa celú akciu vzrušene natáčala na svoj mobilný telefón.

Po dlhšej dobe sa Ryanovi konečne podarilo nájsť tajomnú vec a vytiahnuť ju zo zeme. Bola to na prvý pohľad hrdzavá, ale ťažká kovová škatuľka. A samozrejme nebola prázdna.

Ryan sa pozrel na Lisu a povedal: „Môže to byť nález na celý život“. Lise sa zatajil dych.

Keď Ryan roztrasenými rukami otvoril krabičku, uvidel vnútri skutočný poklad! Šperkovnica, pomyslela si Lisa. Ale šperk vyzeral podozrivo moderne, na to že bol údajne leta zahrabaný pod zemou. Lisa vzápätí pochopila, o čo tu ide. V krabici sa skrýval krásny zásnubný prsteň!

Takúto žiadosť o ruku naozaj nečakala. Ale ani chvíľu neváhala a povedala „Áno“!

Čo hovoríte na takúto žiadosť o ruku, páči sa vám? Zdieľajte tento príbeh pre svojich priateľov, ktorí možno hľadajú trošku inšpirácie!

Video:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.