Tento príbeh dojme aj vás: Po nehoda zostala na vozíku a jej priateľ ju neopustil. Pozrite sa na ich svadobný deň!

Mladá žena menom Jennifer Darmon bola vo svoj deň prekrásna a usmievavá. O tom niet pochýb, pretože každá z dám chce pred svojím budúcim manželom pri oltári vyzerať nezabudnuteľne.

U tejto nevesty to bolo ale mnohonásobne emotívnejšie ako u iných. Verte, že tento príbeh dojme aj vás.

Mladá žena bola bohužiaľ účastníčkou desivej dopravnej nehody, počas ktorej bola veľmi vážne zranená. Lekári jej prezradili, že zranenia sú nevratné kvôli obsiahlemu poraneniu miechy a tento stav jej už nedovolí chodiť, zostane na invalidnom vozíku.

V tej dobe bola zasnúbená so svojim mužom, ale myšlienka, že by si ju zobral, pre ňu bola nemysliteľná.

Dokonca svojmu milému povedala, že pre neho bude príliš veľkou záťažou, aby ju radšej opustil a žil ďalej krásne a aktívne podľa svojho uznania. Lenže Mike nechápal, ako Jennifer niečo také mohlo napadnúť.

Neopustil ju, ale stál pri nej. Snažil sa ju podporovať na každej rehabilitácii aj pri operácii, ktorú žena prekonala. Bol s ňou všade, kde ho potrebovala.

Pre Jennifer nebolo prijateľné, že by celý život iba sedela na invalidnom vozíku. Snažila sa zo všetkých síl, aby tomu tak nebolo. Vďaka svojmu snúbencovi mala pocit, že zvládne aj nemožné, a to predovšetkým, keď plánovali svadbu.

Preto začala počas rehabilitácií tvrdo cvičiť a pracovať na sebe. Lekári jej nedávali veľkú šancu, že sa opäť postaví na nohy, ale ona sa nevzdávala, chcela dokázať opak.

V deň jej svadby sa Jennifer skutočne postavila na nohy.

Síce je pravda, že potrebovala svojho otca a brata, ale aj tak sa po svojich nohách dostala k oltáru a splnila si svoj sen. Reakcia všetkých prizerajúcich bola krásna. Pozrite sa na to v nasledujúcom videu:

Video:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Šírte svetom krásne a pozitívne správy!