Tento psík mal kvôli svojej deformácií až veľmi ťažký život: Nakoniec sa však aj na neho usmialo vytúžené šťastie!

Beaux sa narodil s jedinečnými rysmi, ktoré si vyslúžil už v matkinom bruchu, pretože sa v jej lone stláčal s ďalšími piatimi súrodencami. Kvôli svojej deformácií ho jeho majitelia nemohli predať, a preto ho dali preč.

Beaux sa dostal do starostlivosti muža, ktorý ho zanedbával a nechal vonku po dobu dlhých 5 rokov. Bol zanedbaný do takej miery, že jediné, čo z neho zostalo, bol smutný, chorý a parazitmi napadnutý uzlíček kostí bez akejkoľvek nádeje na šťastný život.

Avšak za nejaký čas sa na neho usmialo šťastie v podobe jeho nového strážneho anjela Jamie. Beaux bol v zúfalom stave a Jamie sa rozhodla dopriať mu druhú šancu na život. „Chcela som, aby mal zázemie a miesto, o ktorom bude vedieť, že je jeho domovom,“ povedala.

Žena sama vyrastala v pestúnskej starostlivosti, takže sa vedela vcítiť do kože smutného psíka…

Vedela, že pocity falošnej nádeje a odmietanie pochádza z prechádza z rodiny do rodiny, a preto sa rozhodla mu dopriať tú najlepšiu starostlivosť. Intenzívna liečba oddaného veterinára postavila časom labradora späť na nohy. Po odstránení červov, ktoré ho takmer stáli život, si ho Jamie konečne mohla zobrať domov.

Teraz je súčasťou šťastnej rodiny a dokonca získal bračeka v podobe ďalšieho retrievera, Rileyho. „Riley a Beaux sa úplne milujú,“ povedala Jamie.

Tento príbeh sa síce začal smutne, ale mal šťastný koniec.

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň!