Tento smutný iba 3-nohý kocúrik sa po 8. rokoch vrátil do domu svojho starého majiteľa: Netušil však, že ten už bohužiaľ odišiel medzitým do neba…

Trojnohý kocúr menom Bubba to mal v živote ťažké a prežil si mnoho utrpenia, jeho príbeh sa skončil so šťastným koncom. Bubba mal šťastie, že stretol láskavých ľudí a našiel si  domov.

Príbeh sa začal v roku 2012 v kanadskom meste Grand Falls-Windsor. Jedného dňa Boyd Abbott uvidel kocúra na ulici, ako sa potuluje vedľa jeho domu. Starší muž sa nad ním zľutoval, nakŕmil ho a dovolil mu žiť u neho v dome. Tak začalo ich priateľstvo.

O niekoľko rokov neskôr Boyd zomrel a kocúr zmizol. Susedia tvrdili, že maznáčik zmizol ešte pred smrťou majiteľa. Niekto dokonca nechával pri dverách do domu misky s krmivom pre mačky, pre prípad, že sa maznáčik vráti, ale dni ubiehali a on sa nevracal.

Uplynulo osem rokov. Na kocúrika sa v susedstve, kde bol známi – zabudlo.

Ale jedného rána sa stalo niečo neuveriteľné. Sused zosnulého Boyda uvidel vedľa domu mačku, ktorá vyzerala ako Bubba. Bolo vidieť, že mačka je zanedbaná, chudá a možno potrebovala pomoc veterinára. Kocúr celý deň sedel na verande svojho starého domu, ale nikto mu neotvoril dvere. Po smrti jeho majiteľa bol jeho dom predaný inej rodine.

Noví majitelia domu nevedeli o tomto príbehu.

Každý deň chodil do svojho domu. Susedovi, ktorý si ho pamätal sa ho nepodarilo chytiť. Mal o neho však obavy, nakoľko sa blížila zima. Preto sa rozhodol navštíviť svojich nových susedov a o celom príbehu im povedal. Tí súhlasili, že pomôžu. Nasledujúceho dňa, keď Bubba prišiel do domu, ho pustili dovnútra a nakoniec chytili. Bol prevezený na veterinárnu kliniku a potom do útulku.

Tu našiel Bubba svoju novú majiteľku. Zamestnankyňa útulku bola jeho príbehom tak ohromená a zamilovala sa do láskyplného a milého kocúrika natoľko, že sa ho rozhodla vziať domov. Povedala, že to spočiatku nebolo ľahké: Kocúr je už dospelý, celý život strávil na ulici, okrem toho si samotné domáce zviera dlho zvykalo na nové bývanie. Teraz sa však jeho život zlepšil a on (po dlhých ôsmich rokoch) má opäť milujúceho majiteľa.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň.