Títo manželia kúpili opustený a spustnutý dom a vlastnými rukami ho neskutočne prerobili: TO, čo dokázali, je úžasné!

Laura a Adrian predali vlastný dom, aby získali peniaze na opustený a zdevastovaný dom, ktorý keď videli, okamžite sa do neho zamilovali!

Dvojica preto predala svoj majetok a kúpila si starý schátraný dom v dezolátnom  stave. Stál 284 000 libier! Nebol teda vôbec lacný! Najväčšie výdavky ale na dvojicu ešte len čakali.

Pár plánoval minúť 350 000 libier na opravy, ale nakoniec sa kvôli pandémii a kríze, ktorá nasledovala, museli vzdať celých 450 000 libier. Ušetriť peniaze nebolo možné, ale počas obnovy mali manželia úplnú tvorivú slobodu. Využili to naplno: z ruín vytvorili skutočný domov snov. Teraz vinica Kingsbury blízko Birminghamu vyzerá skôr ako trendový tematický hotel. Vonku je kvalitne zrekonštruovaná fasáda a izby sú zariadené v súlade so všetkými kánonmi súčasného dizajnu.

Manželia šetrili na všetkom, čo sa dalo. Starú stodolu vedľa domu opatrne stiahli do tehál, ktoré potom znova použili na stavbu.

Napriek tomu vytvorili naozaj úžasné bývanie a domov snov! A ako sami tvrdia, všetko to robili pre svoju rodinu! Pozrite sa na úžasný výsledok!

   

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.