To, čo sa stalo tomuto páru je v skutku veľmi neuveriteľné: Boh sa im však za ich dobrotu konečne takto ODVĎAČIL!

Mali už tri deti, ale pár cítil, že by zvládli ešte jedno, aspoň jediné. Tentoraz sa ale ukázalo veľmi ťažké otehotnieť. Keď sa konečne podarilo, Carolin potratila.

Manželia Carolyn Savage a jej manžel Sean mali  zrazu mali problém s prirodzeným počatím, a preto sa rozhodli zájsť na kliniku asistovanej reprodukcie.

Mať štvrté dieťa sa ale ukázalo ako neprekonateľná výzva pre oboch.

Pár sa o bábätko snažil dlhých desať rokov.

Sklamanie, skúšky, výskumy, liečba aj potraty. Vo februári 2009 bola implantácia úspešná, ale správa, ktorá z kliniky prišla, bola pre oboch šokujúca. Doktor pripustil, že embryá boli omylom zamiešané.

Carolyn bola síce šťastná, že je konečne tehotná, zároveň ale vedela, že dieťa nie je jej.

Bola tak nútená urobiť najťažšie rozhodnutie vo svojom živote – či po pôrode dieťa vydať skutočným rodičom. Nakoniec tak urobila, aj keď vedela, že je to asi posledná šanca na otehotnenie.

Carolyn porodila chlapčeka, a ihneď po pôrode šiel k biologickým rodičom

Porodila síce svoje dieťa, ale aj tak to bol cudzí syn, ktorého pomenovala Logan. Manžel Carolyn mal ťažkú ​​úlohu dieťa odovzdať rodičom. Tí už čakali v miestnosti vedľa pôrodnej sály.

Carolyn si myslela, že už nemôže zažiť silnejšie emócie. Čoskoro sa na nich usmialo šťastie a v roku 2011 im náhradná matka odnosila hneď dvojčatá.

Preto bolo pre ženu veľkým prekvapením, keď sa na jar 2014 objavili na tehotenskom teste dve čiarky.
Myslela si, že je to iba sen, pretože nie je možné, aby prirodzene otehotnela.
Kedysi ale urobila dobrý skutok tým, že vrátila syna rodičom, ktorým patrí a týmto spôsobom sa jej Boh odvďačil.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.