To, koľko KONÍ vidíte na obrázku o vás prezradí tieto fakty!

Pozrite sa na nasledujúci obrázok. Čo od vás chceme? Je to jednoduché! Stačí len spočítať, koľko koní na obrázku vidíte.

Pokiaľ sami o sebe viete, že ste zložití a nestáli, bude pre vás možno ťažké nadväzovať vzťahy s ostatnými ľuďmi. Aspoň to tak môže byť. Niekedy sú ale tieto veci oveľa jednoduchšie, než sa vlastne môže zdať. A ak chcete lepšie spoznať vašu vlastnú osobnosť, nie je nič lepšie, než si urobiť nejaký online test. Ako treba tento s koňmi.

1–4 kone

Ak ste na obrázku našli 1 – 4 kone, znamená to, že patríte k ľuďom, ktorí sa na celú situáciu radšej pozerajú zásadne. Vidíte celkový obraz, nedávate pozor na nejaké detaily, tie vás jednoducho nezaujímajú. To ale môže viesť k unáhleným rozhodnutiam alebo ich veľmi povrchnému posudzovaniu.

Na druhej strane viete tiež veľmi rýchlo reagovať na mimoriadne udalosti. Vždy máte v hlave pripravený plán a až potom, keď tak niekomu ponúknete svoju pomoc. Ale aj tak by ste sa mali naučiť pozerať na detaily, pretože tie sú často dôležitejšie ako celok. Snažte sa na tom zapracovať.

5–10 koní

Ste zvyknutí okamžite zabudnúť na všetky detaily, o ktorých si myslíte, že nestojí za pozornosť a sústrediť sa na to najdôležitejšie. Celý váš život je v neustálom pohybe, čo ale znamená, že môže byť dosť chaotický. Je pre vás totiž neúnosné stáť na jednom mieste, radšej máte vždy v pláne mnoho aktivít.

A to je práve ten problém. Niekedy z nejakej situácie utečiete, pretože sa práve nikam neposúvate. A tým si odrežete cestu k úspechu. Sú chvíle, kedy sa treba zastaviť a počkať. Z času na čas sa preto musíte naučiť hovoriť „stop“. Skúste to, naozaj nič na tom nie je a možno budete veľmi prekvapení.

11 a viac koní

Zodpovednosť je vaše druhé meno. Vždy odvediete svoju prácu a vaše okolie vie, že sa na vás môže vždy spoľahnúť. Ale vy s tým máte občas problémy. Keď niekedy čoskoro skončíte s prácou, myslíte si, že ste to možno mohli urobiť ešte lepšie. A táto večná honba za dokonalosťou môže niekedy skončiť aj zle.

Musíte sa naučiť relaxovať, prestať sa neustále trápiť, premýšľať a analyzovať. Váš mozog tiež potrebuje občas pauzu. Pokiaľ to nedokážete urobiť sami, skúste zájsť von niekam s vašimi priateľmi. Tí už sa o to určite postarajú. Tiež vám úprimne povedia, že to niekedy preháňate a že si treba vydýchnuť.

Prečítajte si tiež:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!