Toto bábätko zomrelo pri narodení: Keď sa s ním jeho rodičia poslednýkrát lúčili, stalo sa niečo, čo sa nedá skutočne opísať slovami…

Kate a David sa veľmi milovali, ale pre úplné šťastie si priali svoju rodinu rozšíriť a mať potomkov …Po dlhú dobu nemohla Kate otehotnieť a len 3 roky po svadbe jej lekár povedal radostnú správu – bude mať dvojčatá!

Budúci rodičia boli v siedmom nebi. Začali sa pripravovať na narodenie detí: vyzdobili detskú izbu, kúpili mnoho hračiek a odpočítavali mesiace do ich prvého stretnutia.

Pre Kate a Davida bol predčasný pôrod v šiestom mesiaci tehotenstva ranou. Ten deň bol pre ňu aj pre dvojčatá skutočnou skúškou.

Kate si spomína, že po pôrode k nej a jej manželovi pristúpil lekár a spýtal sa, či už pre svojho syna vymysleli meno. Odpovedali, že chlapca pomenovali Jamie. Potom sa na nich doktor pozrel so smútkom v očiach a zašepkal: „Prepáčte, ale Jamieho sme stratili…„. Keď to Dávid dopočul, pomaly klesol na posteľ so slzami v očiach a Kate doktora plačom požiadala, aby jej nechal podržať svojho syna, aby sa s ním rozlúčila. Chlapec bol veľmi chladný.

Žena požiadala svojho manžela, aby si ľahol vedľa neho, aby zahrial Jamieho jeho vrelosťou. Položila si malé telíčko na hruď a začala hovoriť dieťaťu, ako moc na neho s otcom čakajú a akú úžasnú sestru má. Povedali svojmu synovi, že ho doma čakajú strýkovia, tety a prarodičia. Hovorili s ním a plakali.

A potom, nečakane pre všetkých, Jamie sa nadýchol, vydýchol, znovu nadýchol, otvoril oči a svojou malou rúčkou chytil svojho otecka za prst…

Jamie je nažive! Lekári nevedeli, čo na to povedať.

Nenašli jediné lekárske vysvetlenie tohto zázraku – nedá sa povedať inak. Pokiaľ ide o Jamieho, vyrastá ako šťastné a zdravé dieťa a svojim rodičom robí iba radosť. To čo sa však stalo – možno považovať ako skutočný zázrak!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.