Toto malé dievčatko s Downovým syndrómom ukázalo svojej novej adoptívnej mamičke, ten najkrajší úsmev, aký si matka len môže priať!

V dnešnej dobe je už úplne normálne, že rodina nemusí byť viazaná „len“ na spoločnú krv. Medzi nami sú totiž ľudia, ktorí dokážu urobiť tak náročný krok, ako je adopcia dieťaťa.

Títo ľudia svojim činom preukazujú veľkú lásku.
Adoptívni rodičia si zaslúžia obdiv, a to hlavne tí, ktorí sa neboja vziať do starostlivosti choré batoľa a s ním aj kopu starostí, ktoré prichádzajú.

Odhodlanosť ženy urobiť dieťa šťastné je dôvodom, prečo sa toto video stalo populárnym. Tou hlavnou príčinou pravdepodobne bude roztomilé dievčatko. Vo videu môžete počuť mamičku, ako sa dcérky pýta, aký mala deň. Tá sa v reakcii na otázku začne smiať od ucha k uchu, čo ženu nenecháva chladnú.

„Oooooou, milujem tvoj nový úsmev,“ sú slová, ktoré dcérke venuje.

Mohlo by sa zdať, že také malé dieťa nebude vo svojom veku slovám rozumieť. Toto tvrdenie je ale vzápätí hneď vyvrátené, pretože sa malé dievčatko začne usmievať ešte viac a začne vyslovene žiariť. Zrejme pociťuje, akú veľkú lásku k nej žena chová, a snaží sa jej ju oplatiť.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež: