Túto tehotnú ženu čašníčka jednoducho ODMIETLA obslúžiť v reštaurácii za to, že mala oblečený crop top a odhalené brucho!

Niektoré reštaurácie majú vraj veľmi prísne pravidlá, ako sa máme obliekať. Charisha je v siedmom mesiaci tehotenstva s dvojičkami a nedávno zažila trpkú skúsenosť.

Žena zo Seattlu v americkom štáte Washington tvrdila, že čašníčka v steakhouse ju zahanbila a odmietla ju obslúžiť, a to všetko preto, že bola tehotná a mala na sebe oblečenú dlhú bielu sukňu a crop top.

S mamou a sestrou sa žena vybrala na večeru do reštaurácie.

Bohužiaľ, hneď pri vstupe ju čašníčka zastavila a povedala:

„Prepáčte, ale v tomto tričku tu nemôžete byť.“

„Robíte si srandu?“ spýtala sa Charisha.

„Nie, prosím, opustite reštauráciu,“ odpovedala čašníčka.

Dôvodom jej odmietnutia bolo, že mala na sebe tričko, ktoré jej odhaľovalo celé tehotenské bruško.

Charisha je presvedčená, že problémom nebolo tričko, ale jej tehotenské bruško, pretože keby bola štíhla, neprekážala by im ani krátka blúzka. Rozhodla sa svoju fotografiu zverejniť na Facebooku a podeliť sa so svojím rozhorčením. Mnoho ľudí jej vyjadrilo podporu a odsúdilo nevhodné správanie zo strany zamestnankyne. Súhlasíte s ňou?

Reštaurácia Steakhouse napísala ospravedlnenie na sociálnych sieťach krátko po tom, čo sa príbeh dostal do miestnych správ. „Úprimne sa ospravedlňujeme za nedorozumenie. Dotknutá čašníčka je v našej spoločnosti skvelým zamestnancom už takmer 20 rokov a snažila sa použiť svoj najlepší úsudok a v žiadnom prípade sa nesnažila byť voči hosťovi ponižujúca. Ešte raz sa úprimne ospravedlňujeme za nedorozumenie.“

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!