Učiteľka zo škôlky poslala matke tento veľmi nechutný odkaz: Ten napísala len-tak na bruško jej synčeka!

V úplnom šoku zostala matka Heather Chisumová, ktorá býva v meste Sanibel na Floride. Heather je slobodná mama, a tak sa musí veľmi obracať, aby uživila svoje dve malé deti.

Pracuje na plný úväzok, a preto svojich potomkov necháva cez deň v škôlke, kde je o nich dobre postarané.

(To si aspoň doteraz mamička myslela.) Učiteľky pre matky každý deň nechávajú správy, ako sa deti v škôlke mali a čo treba im kúpiť.

„Každý deň, keď vyzdvihujem moje deti zo škôlky, nechávajú mi správu v krabičke od obedu. Oznamujú mi tam, akú mal náladu po celý deň, kedy mu menili plienky a pokiaľ treba kúpiť plienky, obrúsky, alebo čokoľvek dajú vedieť,“ napísala Heather na svoj účet na sociálnej sieti.

Jedného dňa si však Heather zabudla správu od učiteliek prečítať, a teda nevedela, že došli plienky a treba ich kúpiť. To zrejme učiteľku v škôlke rozzúrilo natoľko, že sa jej rozhodli napísať odkaz vskutku neprehliadnuteľný.

Šok čakal na slobodnú matku Heather po tom, čo si vyzdvihla svoje malé deti zo škôlky.

Učiteľky sa na ňu rozhnevali kvôli tomu, že nekúpila plienky. Avšak namiesto toho, aby ju na to slovne upozornili, nechali jej drsný odkaz, ktorý napísali jej synovi na brucho nezmývateľnou fixkou!

„Som slobodná matka s prácou na plný úväzok as dvoma veľmi malými deťmi. Zažalujte ma za to, že nečítam správy každý deň. Včera napísali, že potrebuje plienky a ja som to nevidela,“ dodala v príspevku s tým, že v ten deň videla učiteľky v škôlke niekoľkokrát a žiadna z nich ju neupozornila na to, že treba zásobu plienok doplniť. „Stačilo by mi povedať, „Hej Heather, tvoj syn potrebuje plienky, zrejme si nečítala správu, dokúp ich,“ napísala žena.

Učiteľky jej však namiesto toho napísali odkaz na brucho jej syna! Fixkou mu na brucho naškriabali: „Mami, došli plienky prosím čítaj správy. „Snažila som sa to zmyť obrúskami niekoľkokrát a nejde to. Mala som v pláne deti vziať na pláž, aby sa hrali, a teraz nemôžem,“ dodala v príspevku nešťastná mama s tým, že nevie, ako má teraz reagovať.

„Potrebujem názory. Mám právo byť rozzúrená? Alebo reagujem prehnane?“ Napísala a pod príspevkom sa začali objavovať komentáre.

„Toto nie je v poriadku! Rozhodne by som podala sťažnosť. Toto nie je v pohode, a to vôbec,“ reagovala jedna z matiek na príspevok. „Čo to má znamenať? Bola by som rozzúrená,“ napísala ďalšia. Príspevok nazbieral desiatky tisíc zdieľaní a bezohľadnosť učiteliek mnohým ľuďom poriadne pohla žlčou. Príspevok doteraz zdieľalo viac ako 30 000 ľudí!

A čo si myslíte vy? Ako by ste zareagovali, keby to spravila učiteľka vášmu dieťaťu? Dajte nám vedieť do komentárov,  ako by ste sa zachovali!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!