V záhrade mu vyrástla mimoriadne veľká tekvica: Nikto však nečakal, čo s ňou muž urobil ďalej!

Pán Hansen je 60-ročný záhradník, ktorý nedávno dokázal niečo neuveriteľné. Jeho výkon nebol náročný, no určite nečakaný.

Hansen je rodák z Nebrasky, ktorý rád pestuje tekvice a inú zeleninu.

Najviac sa mu však páči pestovanie extrémne veľkých tekvíc a nedávno sa mu podarilo vypestovať aj jednu naozaj obrovskú!

Túto obrovskú tekvicu aj pomenoval, dal jej meno Berta. Potom s ňou však urobil niečo nečakané.

Tekvicu úplne vyprázdnil a zamieril s ňou k rieke! Presne tak, pán Hansen sa rozhodol, že urobiť si kajak z jeho tekvice bol ten najlepší nápad, aký mohol mať!

Možno sa čudujete prečo, ale jeho dôvod je v skutočnosti celkom pozoruhodný. Pred pár mesiacmi bol na seminári o pestovaní tekvíc, kde niekto žartoval, že tekvice vedia plávať aj na vode.

A vtedy sa Hansen rozhodol, že zíde so svojou tekvicou dolu riekou Missouri a pokorí Guinnessov svetový rekord! Pri výkone, ktorý trval viac ako 11 hodín, Hansen vo vnútri vydlabanej obrovskej tekvice preplával až 65 kilometrov pozdĺž rieky Missouri!

Hansenovi sa podarilo prekonať svetový rekord, no zároveň si povedal, že tým to neskončí. Jeho dcéra mu už povedala, že nabudúce musí vypestovať tekvicu dosť veľkú na to, aby sa k nemu pridala aj ona.

Pozrite si video a zdieľajte príbeh, ak vás Hansen rozosmial svojim nezvyčajným počinom!

VIDEO:

FOTO: Duane Hansen

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!