Vnuk dal výpoveď vo svojej práci, aby sa na plný úväzok mohol starať o svoju milovanú, 105-ročnú babičku!

„Rodina, ktorá zostáva spolu, je neporaziteľná.“ Vyššie uvedený citát patrí Bjørnstjerne Bjørnsonovi. A tento citát sa skutočne odráža v príbehu, ktorý vám teraz povieme.

Anderson Lima (29) pochádza z Brazílie. Brazílčania vnímajú rodinu inak ako naša spoločnosť, no Anderson nikdy nechcel, aby jeho 105-ročná babička bola v domove dôchodcov.

Webová stránka WT rozpráva vzrušujúci príbeh o Andersonovi, ktorý sa rozhodol skončiť v práci, aby sa postaral o svoju babičku.

Keď bol Anderson malý, stratil matku. Svojho otca nikdy nepoznal.

Francisca Ramalhová bola teda zodpovedná za jeho výchovu a starala sa o Andersona, jeho bratov a sestry. Teraz, keď je stará mama stará a už sa nedokáže postarať o samú seba, Anderson jej chce vrátiť to, čo pre neho robila celý život.

Dal výpoveď v dvoch zamestnaniach, ktoré mal, a presťahoval sa k nej.

Na sieti Instagram si Anderson vytvoril svoj účet, ktorý prezrádza, prečo pre neho jeho stará mama tak veľa znamená a prečo sa rozhodol postarať sa o ňu v posledných dňoch jej života.

Podľa 29-ročného muža žijú len z dôchodku starej mamy, ktorý im postačuje na pokrytie nákladov na bývanie, stravu a potrebné lieky. Anderson je zodpovedný za domáce práce, varenie a starostlivosť o svoju babičku.

Predstavte si, že by sa každý staral o svoju rodinu rovnako ako Anderson! Neváhajte a podeľte sa o jeho príbeh, aby ste si uctili jeho oddanosť!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.