Vnuk zdedil dom po babičke a dedkovi, ktorí mu čítali rozprávky o tajných pokladoch: Pri rekonštrukcií objavil tajnú SKRÝŠU S TREZOROM a šokovalo ho, čo našiel!

Používateľ siete Reddit s názvom „EvilEnglish“ mal úžasný vzťah so svojimi starými rodičmi, ktorých nazýval „Pop Pop“ a „Nana“.

Pamätal si, ako mu jeho babička odmalička čítala knihu „Ostrov pokladov“, ktorá v ňom vzbudila akúsi skrytú túžbu nájsť niekedy poklad.

Potom, čo Pop-Pop a Nana zomreli, odkázali svojmu milovanému vnukovi dom v Tennessee.

Keď vošiel do domu, aby ho upratal, a zrekonštruoval, všimol si veľmi špinavý koberec.

Hovorí sa, že každý starý dom má svoje tajomstvo.

Nemal tušenie, čo objaví za poklad. Keď z podlahy v poslednej miestnosti zložil koberec, objavil v miestnosti skrýšu v podlahe, v ktorej sa nachádzal trezor.

Trezor mal samozrejme zámok, ten sa mužovi nepodarilo odomknúť. Ale aj tak chcel ale zistiť, čo sa v trezore ukrýva.
Preto sa snažil zámok zdolať sám, keď sa mu to už dlho nedarilo, nevzdal sa, ale požiadal o pomoc odborníkov.

Keď všetky jeho pokusy o otvorenie trezoru nakoniec naozaj zlyhali, rozhodol sa organizovať o pomoc odborníkov, ktorí sa odomykaním zámkov zaoberajú.

Zavolal zámočníckej firme, vykreslil jej svoj problém a tá k nemu poslala zdatného zámočníka, ktorý mu pomohol odhaliť, čo sa v trezore skrýva.

Po otvorení trezoru muž zostal stáť ako obarený.
V trezore sa nachádzali samé cennosti: knihy s mincami z roku 1937, jedná sa o zbierku, v ktorej sú niektoré veľmi vzácne kusy, plno starých bankoviek, ktoré dnes už tiež majú svoju cenu, krásne staré pištole a hodinky, krabičku s množstvom šperkov a zlatými tehlami a mnoho ďalších mincí.
Jeden z užívateľov siete Reddit, ktorý bol vášnivým zberateľom, napísal, že mince nájdené v trezore majú pre zberateľov mimoriadnu hodnotu – oveľa väčšiu, ako je ich nominálna hodnota.

Zdroj: spaly.net

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.