Zaznamenané na videu: Iba 5-ročná dcérka zachránila svoju matku pred utopením!

Matka Tracy Anderwaldová a jej dcéra Allison boli jedného skorého rána vonku na záhrade a užívali si v bazéne. Chvíľu sa hrali vo vode, ale Allison to po chvíli prestalo baviť a chcela sa ísť hrať na záhradu.

Vyliezla z bazéna, zatiaľ čo jej matka v ňom zostala. Potom ale matka dostala záchvat. A zrazu skončila pod vodou a sama by sa rozhodne nevynorila.

Dievčatko sa chvíľu normálne hralo so svojimi hračkami ale onedlho jej prišlo divné, že už na ňu mamička nehovorí. Celú dobu sa totiž spolu rozprávali. A zrazu bola ticho a keď sa Allison pozrela k bazénu, mamičku tam neuvidela. Ihneď jej napadlo, že sa niečo deje.

Prišla k bazénu a na jeho dne uvidela ležať svoju mamičku, ktorá vyzerala, akoby spala.

Hneď si uvedomila, že je niečo naozaj zlé. Našťastie sa už v dvoch rokoch naučila plávať a tak na nič nečakala a skočila do vody, aby mamičke pomohla. Schmatla ju a podarilo sa jej dostať von z bazéna

Allison nechala mamičku v stabilnej polohe na boku, takže jej pľúca boli vyprázdnené. Potom dievča bežalo domov, kde bol jej otec a spoločne zavolali na tiesňovú linku.

Keď sa Tracy v nemocnici prebudila, nič si nepamätala.

Spočiatku nemohla uveriť, že ju zachránila jej päťročná dcéra. Ale keď sa pozrela na kameru na svojom mobilnom telefóne, videla, čo sa stalo. Ihneď sa rozhodla, že toto video musí zdieľať na sociálnych sieťach, aby všetkým ukázala, akú statočnú dcéru má.

Na YouTube už má video viac ako 11,3 milióna vzhliadnutí.

Video:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež: