Zdravotná sestrička nemohla byť mamičkou: Potom jej však do cesty poslal Boh dievčatko, ktoré potrebovalo lásku a domov!

Liz Smithová je výnimočná žena, ktorej práca zdravotnej sestry sa ukázala pre spoločnosť ešte dôležitejšou. Liz sa celý život túžila stať sa matkou, ale márne. V jej 45 rokoch sa jej jej sen konečne splnil.

Liz nemala stáleho partnera, ale zúfalo túžila po dieťati.

Rozhodla sa pre umelé oplodnenie, ktoré sa bohužiaľ nepodarilo. Zdalo sa, že žiadne ďalšie možnosti mať dieťa nepripadali do úvahy, a tak sa postupne svojho veľkého sna začínala vzdávať. Skrátka si myslela, že nie je jej osudom stať sa matkou. To bol ale omyl. Osud mal s Liz úplne opačné zámery, len si dával trochu na čas.

Všetko sa zmenilo v deň, keď bola do nemocnice, kde Liz pracovala, prijaté dievčatko menom Gisele.

Bábätko bolo v žalostnom stave, narodilo sa v 29. týždni matke závislej na drogách. Vážilo sotva jeden kilogram. Nebohé dieťa trpelo nespočetným množstvom zdravotných problémov.

Lis si vzala Gisele pod svoje krídla. Celé mesiace sa o ňu starala ako o vlastnú dcérku.

Postupne sa medzi oboma vytvorilo zvláštne puto. Liz bola rozhodnutá podstúpiť všetky potrebné kroky na to, aby si mohla Gisele adoptovať. Jej rodičia, stále závislí na drogách, starostlivosť o dieťa prišli.

Keď sudca prípad prerokoval a dovolil adopciu, povedal: „Keď do súdnej siene vstúpi sudca, všetci s úctou vstanú. Ale dnes vstávam z úcty k vám, Liz, pretože ste si zaslúžili rešpekt všetkých v tejto miestnosti. Narodenie dieťaťa je zázrak, ale jeho adopcia je osud. Ten vás dve zviedol dokopy.“ Gisele a Liz teraz tvoria šťastnú rodinu.

Lizina láska malému dievčatku veľmi pomohla.

V októbri 2018 sa ich život navždy zmenil. 45-ročná Liz si v ten deň svoju dcérku adoptovala. Šťastnej mamičke a dcérke prajeme všetko len to najlepšie!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!