Žena bola pripravená prerušiť svoje tehotenstvo, no v tom ju zastavilo ZNAMENIE ZHORA!

Niekedy sa ani tie najfantastickejšie filmy nevyrovnajú neuveriteľným náhodám, ktoré sa dejú v skutočnom živote.

Zázraky existujú, len si ich niekedy nevšímame. Ukázalo sa, že stačí počúvať svoje srdce, aby ste dostali náznak zhora… A tento príbeh je toho najjasnejším potvrdením!

„Moja kolegyňa zistila, že je tehotná. Mala už dieťa, takže poznala všetky radosti a strasti materstva. Jej syn vyrástol, jej kariéra napredovala každým rokom a ona sama už nebola mladá. Preto sa po dôkladnom zvážení rozhodla pre potrat.

Na konci dňa náš správca systému zmenil heslo pre každý z našich kancelárskych počítačov. Vždy to robil pomocou generátora náhodných hesiel. Tento jednoduchý program náhodne vygeneruje ľubovoľnú kombináciu písmen a číslic a náš správca systému vyberie z ponúkaných možností viac či menej zapamätateľné a dobre vysloviteľné heslá, ktoré následne poskytne všetkým zamestnancom. Ráno ich nájdeme na listoch papiera pod klávesnicou.

Čo tým chcem povedať? V deň, keď moja kolegyňa chcela ukončiť tehotenstvo, našla si, ako my všetci, nové heslo.

Na jej štvorcovom letáku bolo napísané „PLZMOMNO“. (Please mom no) Okamžite bez dlhého rozmýšľania rozlúštila tento náhodný sled písmen: „Prosím, mami nie.“

Takéto znamenie si zhora by si nemohol všimnúť len slepý! Okamžite zavolala lekárovi a interrupciu zrušila. Mimochodom, je to dievčatko, volá sa Sára a dnes má už 7 rokov!“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!