Žena našla opustené novorodeniatko vyhodené v plastovom boxe: Hneď ako ho však zodvihla, urobila niečo úžasné!

Žena menom Wei, čínska obyvateľka, bola na ceste domov z práce, keď pred dverami svojho domu uvidela veľkú plastovú škatuľu. Najprv si myslela, že je to odpadkový kôš, ale počula zvláštny zvuk, ktorý akoby vychádzal z krabice.

Podišla bližšie a zistila, že v škatuli je novorodenec. Dievčatko bolo zabalené do deky a vedľa seba malo pol škatule sušeného mlieka.

Dieťa plakalo, pretože bolo hladné. Mladá matka Wei okamžite vedela, čo má robiť. Vybrala malé dievčatko z krabice, vzala ju na svoje prsia a dala jej najesť z prsníkov.  Mladá matka ju kŕmila uprostred cesty. Dieťa okamžite prestalo plakať a Wei sa oňho starala, až kým neprišli pracovníci z úradu na ochranu detí.

Je úžasné, čo táto matka urobila pre cudzie dieťa.  Ak súhlasíte, podeľte sa o príbeh so svojimi priateľmi.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!