Žena pomohla svojej 70-ročnej susedke: Keď však vošla do jej bytu – neverila vlastným očiam v akých podmienkach susedka žije!

V dnešnom uponáhľanom svete, všetci riešia hlavne svoje problémy a nikto si nevšíma druhých.  To ale nebol prípad tejto ženy.

Lucy, ktorá vychováva dcéru, sa rozhodla, že pomôže svojej susedke. Je zdravotnou sestrou a pracuje hlavne s mentálne postihnutými ľuďmi. Začala sa čoraz viac báť o svoju susedku, ktorá už bola staršia. Lucy Ashen si prvýkrát všimla stav bytu jej 70-ročnej susedky s ťažkou demenciou potom, čo sa vymkla a poprosila ju o pomoc.

Keď prekročila hranicu jej bytu – naskytol sa jej strašný pohľad. To, čo uvidela, bolo niečo strašné.

Byt bol celkovo vo veľmi zlom stave, staršia pani prespávala na zničenom matraci.

Jej nábytok v byte bol zničený, starý, špinavý a jej chladnička zívala prázdnotou.

Starenka sa podľa všetkého nekúpala niekoľko mesiacov.

„Bola som šokovaná, keď som uvidela, v akom stave sa nachádza jej byt a miesto kde žije. Nemala tam žiadne jedlo, všade bolo špinavé oblečenie, a nemala nikoho, kto by jej pomohol okúpať sa, či pomôcť.“

Mladá žena, sa spoločne so svojou dcérou rozhodli, že to zmenia! Spoločne sa pustili do upratovania celého bytu, trvalo im to 60 hodín!

Príbeh následne Lucy zdieľala na Facebooku.

Jej cieľom bolo usporiadať zbierku v prospech starej pani, ktorej sa potom mohol kúpiť nový nábytok, jedlo a ďalšie veci. A láskavosť cudzích ľudí bola úžasná! Ozvali sa jej stovky rodín, ktoré sa rozhodli pomôcť tiež! Darovali jej posteľ, nábytok, kuchynské potreby, zásoby jedla a čistiacich prostriedkov!

Vďaka nim tak Lucy so svojou dcérou premenila byt na nepoznanie! Pozrite sa na úžasný výsledok!

Lucy žiaľ pridala smutnú správu o jej susedke, ktorá už medzi nami nie je a navždy opustila náš svet. „S ťažkým srdcom vám píšem, aby som vám všetkým povedala, že moja susedka zomrela pokojne v spánku. Chcela by som sa poďakovať každému jednému z vás, za vaše správy, podporné dary a každé milé slovo, ktoré ste kedy poslali mojej susedke a mne za posledné roky, nemáte potuchy, čo to znamenalo pre ňu aj pre mňa. Pomohli ste svojimi darmi cudzej osobe, ktorá vďaka vám posledné roky žila dôstojne. Ďakujem!“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!