Žena sa rozhodla nájsť svojich biologických rodičov. Stretli sa konečne po 27 rokoch!

Samantha Thomas bola krátko po svojom narodení adoptovaná. Keď dosiahla 18 rokov veku, rozhodla sa svojich biologických rodičov nájsť.

Šance na úspech boli minimálne.

Napriek tomu, že jej jej adoptívni rodičia nebránili, nemali príliš veľa informácií, ktoré by jej v hľadaní pomohli. Jediné, na čo si spomínali, boli dva malé detaily. Jej praví rodičia pochádzali z Chicaga a otec sa volal Eddy. Nevedela, kde začať a tak si dala na chvíľu pauzu…

Život šiel ďalej a onedlho sa Samantha vydala a mala deti. Avšak potom, čo sa sama stala matkou, o to viac cítila, aké je pre ňu dôležité nájsť svojich biologických rodičov. Pustila sa teda do pátrania znova.

Tentoraz sa však chystala využiť informácie, o ktorých predtým nevedela. Rodičia jej pri adopcii odovzdali tri veci – bol to list, deka a obrázok. Obrátila sa na právnika, u ktorého zostali, ale list a fotografie boli nedávno zničené. Lenže tentoraz sa Samantha nevzdala. Skúsila pomoc na súde, aby získala svoj pôvodný rodný list.

Z rodného listu získala meno svojej matky. Volala sa Valerie Lopez a pochádzala z Chicaga. Našla niekoľko žien s týmto menom, ale jedna z nich vyčnievala. Podľa Facebooku totiž žila vo vzťahu s mužom menom Eddy.

Mohol by to byť rovnaký Eddy ako jej otec? Možno jej rodičia boli stále spolu. Samantha sa poradila so svojím manželom – ani jeden z nich nepochyboval, že Samantha narazila na dobrú stopu. Bol iba jeden spôsob, ako to zistiť.

Samantha ženu kontaktovala. Poslala Valérii správu, kde jej porozprávala celý svoj príbeh. Čakala niekoľko dní, kým sa Valerie ozvala späť. Nakoniec však od nej dostala správu, v ktorej jej potvrdila, že ona musí byť jej pravou matkou. Krátko potom spolu obe ženy telefonovali, aby sa onedlho stretli osobne.

Konečne prišiel deň, keď sa Samantha stretla so svojou rodinou. Po takmer 27 rokoch. Schôdzka sa uskutočnila 2. septembra 2017 a odvtedy sa medzi všetkými členmi rodiny vytvorilo silné puto. Dodnes sa stretávajú a vytvorili si krásny vzťah.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež:

Celé roky si muž myslí, že duch jeho zosnulej manželky žije vo Vianočnej ruži!

Láska zvierat nepozná hraníc: Majiteľka našla svoju mačku, ako ohrieva slepačie vajíčka!