Žena utiekla pred svojim agresívnym priateľom: Na letisku musela nechať svojho psíka spolu s dojemným odkazom…

Každému milovníkovi zvierat by sa v osudný deň na letisku zastavilo na malú chvíľu srdce. Na dámskych toaletách totiž našli malé šteňa, ktoré tam nechala žena kvôli svojmu priateľovi.

To, prečo to žena urobila, vysvetlila v krátkom odkaze, ktorý u malého Chewyho zanechala.

Nestáva sa veľmi často, že by niekto opustil šteňa práve na toaletách na letisku. Bolo preto veľkým prekvapením, keď tu bolo malé trojmesačné šteňa nájdené. Dôvod, prečo bol malý štvornohý maznáčik opustený bol jasný hneď po prečítaní smutného odkazu:

„Moja majiteľka bola v zložitom a násilníckom vzťahu. Nemohla si dovoliť ma so sebou zobrať. Z celého srdca si priala, aby ma nemusela opustiť, ale nemala žiadnu inú možnosť. Jej bývalý priateľ ma udrel do hlavy počas toho, keď sa hádali. Mám veľký úder na hlave, preto budem asi potrebovať navštíviť veterinára. Veľmi Chewyho milujem. Prosím, postarajte sa o neho a doprajte mu lásku, ktorú si zaslúži.“

Po nájdení prevzala malé šteňa organizácie na záchranu zvierat, kde bol skontrolovaný veterinárom a dôkladne ošetrený. Po poskytnutí potrebnej starostlivosti bol pripravený na adopciu. Rýchlo sa stal obľúbeným psom v útulku. Ihneď sa hlásilo mnoho záujemcov, ktorí chceli poskytnúť Chewymu spokojný domov.

Žena sa zrejme ocitla v extrémnej a ťažkej situácii. Namiesto toho, aby svojho milovaného psíka opustila na ulici sa rozhodla nechať ho na mieste, kde si ho čoskoro niekto všimne.

Tým, že zanechala odkaz s prosbou o záchranu, bol malý Chewy zachránený. Vďaka rýchlosti dnešného mediálneho sveta sa o jeho príbehu čoskoro dozvedelo mnoho ľudí, ktorí sa ho chceli nadšene ujať.

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou.

Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.