Žena uvidela doktora, ako chytil do náručia túto 86-ročnú ženu a začal jej vtedy ticho spievať, aby ju s láskou utíšil… Toto vás chytí za srdce!

Žena menom Ingrid z Brazílie bola v nemocnici na návšteve u svojej kamarátky. Poznáte to, ako to vyzerá vo väčšine nemocníc – v jednej miestnosti leží pár ľudí, nemáte žiadne súkromie, prevláda smutná atmosféra a občas okolo Vás prejde v hlbokom zamyslení lekár alebo zdravotná sestra.

Ingrid sa priznáva, že si myslela, že nemocničný personál sa  o pacientov emočne nestará, typická necitlivosť, „pracovná deformácia“. Len málokedy si uvedomíme, ako unavení môžu byť nemocniční zamestnancami. Deň čo deň bojujú s chorobami a bolesťou.

Napriek tomu si tento lekár našiel chvíľu pre túto starú dámu …

Ingrid zverejnila na Facebooku fotografiu s doktorom … Napísala pod ňu toto:

„Strávila som deň s kamarátkou v nemocnici. Vedľa jej postele bola posteľ 86-ročnej starej dámy, ktorá stonala bolesťou. Tá pani príliš dlho ležala v jednej polohe a mala preležaniny. Musela počkať na špeciálny matrac, ktorá by bol trochu pohodlnejší.

Keď prišiel lekár uistiť sa, či už dostala matrac a skontrolovať, ako sa cíti, okamžite spoznal, že niečo nie je v poriadku.

„Potom urobil niečo úžasné! Vzal starú ženu na kolená a spieval jej, aby ju upokojil, zatiaľ čo sestra pripravila posteľ. Dúfam, že tam pracuje viac ľudí ako je on!

Tento muž sa zachoval, tak ako by mal: bol slušný a venoval niekoľko minút niekomu, kto jeho pozornosť naozaj potreboval.

Zdieľajte tento nádherný príbeh! Doktorovi obrovská vďaka za jeho prácu a hlavne dobré srdce.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!