Zo žiarlivosti jej manžel odrezal obe ruky. Napriek tejto strašnej udalosti sa však zotavila a znovu sa zamilovala!

Margarita a Dmitrij vyzerali ako šťastná a krásna rodina. Ukážkový príklad pre ostatných, ako by malo vyzerať manželstvo. Ale po pár rokoch spoločného života sa sa začali odsudzovať. 

Keď Margarita začala hovoriť o rozvode, jej manžel sa stal skutočným tyranom.

Dmitrij bol vzdelaním rodinný psychológ, ale ani to mu nezabránilo stať sa skutočným monštrom. Svoju manželku neustále obviňoval z nevery, vyhadzoval jej kozmetiku a neustále žiarlil na tie najmenšie detaily. Nakoniec ju vzal do lesa a odrezal jej obe ruky.
Aj napriek týmto hrozným a krutým skúsenostiam Margarita nezahodila svoje srdce a nakoniec sa znova zamilovala.

Margarita a Dmitrij žili v Moskve, kde vychovali dvoch synov. Dvojica sa zosobášila, keď boli obaja veľmi mladí, ich manželstvo spočiatku naozaj pripomínalo rozprávku. Ale veci sa zmenili, keď sa Margarita rozhodla získať si prácu, s ktorou manžel nesúhlasil. Jeho správanie bolo neúnosné a tak sa v roku 2017 rozhodla rozviesť.

Práve vtedy jej manžel Dmitrij Grelchov ukázal svoju druhú tvár. 29-ročný muž sa úplne zmenil, roztrhol Margarite pas, začal ju sledovať a obvinil ju z nevery. Diktoval jej, kedy sa má sprchovať, kedy si má umyť hlavu, kedy má ísť spať… Jedného dňa vyhodil všetku jej kozmetiku, pobúrený tým, že žena rýchlo stúpa po kariérnom rebríčku.

10. novembra 2017, keď sa spolu viezli v aute, zastavil v lese a začal sa Margarite vyhrážať nožom. 27-ročnej žene sa podarilo ujsť a zavolať políciu, tá však odmietla  trestné stíhanie. Policajt, ​​ktorý prišiel, vraj zistil, že sa nič zlé nestalo.

Podľa Margarity práve toto správanie úradníkov dodalo jej manželovi ešte väčšiu dôveru.

O mesiac neskôr sa Dmitrij ponúkol, že vezme svoju ženu a deti na dovolenku do Kostromy. Margarita súhlasila kvôli deťom. Nenapadlo ju, že by bol schopný jej skutočne ublížiť… No táto cesta sa jej stala osudnou, muž ju zobral do lesa, zviazal ju a sekerou jej odťal obe ruky.

„Je to neuveriteľné. A tá bolesť bola pre mňa neznesiteľná. Modlila som sa, aby som omdlela a nič necítila, ale bohužiaľ sa to nestalo, “povedala Margarita.

Žena tiež uviedla, že muž sa na zločin pripravoval už dlhší čas. Po útoku ju Dmitrij odviezol do nemocnice a odseknuté ruky podal lekárom. Začal tiež rozprávať, ako si predstavoval svoju budúcnosť s Margaritou a povedal, že na neho musí počkať, kým sa nevráti z väzenia.

Uviedol tiež, že ak tak neurobí, zabije ju aj všetkých jej blízkych. Margarita je presvedčená, že tentokrát nežartoval. Dmitrij bol odsúdený na 14 rokov väzenia a po 10 rokoch bude môcť požiadať o podmienečné prepustenie.

Napriek týmto hrozným udalostiam sa Margarita dokázala vrátiť do normálneho života.

Lekárom sa podarilo jednu ruku zošiť a druhú nahradiť protézou. V januári 2018 sa žena rozviedla so svojím manželom a ten bol zároveň zbavený všetkých práv opäť vidieť svoje deti. Sama povedala, že jej syn povedal, že nechce komunikovať ani poznať svojho skutočného otca, namiesto toho si dobre rozumie s novým partnerom jej matky.

Margarita bola schopná opäť dôverovať sebe a otvoriť svoje srdce novej láske. Svojho súčasného manžela spoznala cez internet.

Stalo sa tak po tom, čo začala v médiách hovoriť o násilí páchanom na ženách. Muž jej napísal a pochválil jej protézu ruky. Margarita mu navrhla stretnutie a odvtedy spolu tvoria pár.

V roku 2019 si usporiadali tajnú svadbu, o ktorej nikomu nepovedali.

Celý rok o tom pred svojimi známymi mlčali a až po roku pozvali všetkých svojich blízkych na dovolenku do Petrohradu. Mnohí si mysleli, že to bude svadba, no pred zložením prísahy si snúbenci povedali, že sú už zosobášení a s priateľmi práve oslavujú prvé výročie ich svadby.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať krásne noviny každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.