Keď sa vrátil z práce, v posteli našiel svoju milovanú priateľku s milencom: TO, ako zareagoval – baví stále milióny ľudí po celom svete!

Takúto situáciu by asi nechcel zažiť nikto z nás. Už iba tá predstava znie strašne. Vrátite sa domov a v spálni nájdete miesto voľného miesta vedľa vašej partnerky spiaceho cudzinca.  Evidentne nejde o výpomoc človeku v núdzi, ktorý nemá kde spať. Čo by ste urobili?

Je mnoho spôsobov – bitka, facka, krik… Tento človek to vyriešil ale úplne inak.

Duston Holloway sa vrátil večer domov, kde v spálni našiel alkoholom unavenú priateľku a vedľa nej muža bez trička. Najskôr mal podľa vlastných slov chuť nakopať tomu chlapovi zadok, potom ale vytiahol telefón a urobil pár jedinečných selfie fotiek.

Fotky neskôr zdieľal na sociálnej sieti…

„Dobrí muži si zaslúžia len dobré ženy,“ napísal text k zverejnenému príspevku čerstvý paroháč Duston a pokojne nechal fotku žiť facebookovým životom.

Jeho hanba to predsa nie je. Muž tak získava podporu sledovateľov z celého sveta a sám pripúšťa, že aj keď mal pocit, že sa mu v jednej chvíli zrútil svet, ľudia nie sú takí zlí, ako sa mu zdalo.

Skrátka platí, že všetko zlé je na niečo dobré. Čo by ste urobili vy na jeho mieste? Ako by ste zareagovali? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!