Lekári už tvrdili, že ich dcérka neprežije: Podcenili však úplne silu rodičovskej lásky a samotnú Božiu vôľu!

Strata dieťaťa je hrozná skúška. Táto tragická udalosť v rozpore s prirodzeným poriadkom vecí ničí život. Francesca a Lee Moore-Williamsovci, pár z Essexu, by ani vo sne nenapadlo, že sa budú musieť rozlúčiť so svojím bábätkom a odpojiť ho od prístrojov.

Bella Moore-Williamsová mala len 18 mesiacov, keď vážne ochorela na rodinnej dovolenke. Rodina ju rýchlo previezla do nemocnice, keď sa jej nohy prestali hýbať a ona začala upadať a strácať vedomie.

Po týždni na jednotke intenzívnej starostlivosti sa lekári rozhodli dievčatko odpojiť od prístrojov. Rodina sa zhromaždila pri jej nemocničnom lôžku.

„Celá rodina prišla jeden po druhom, aby sa rozlúčili,“ povedala Bellina mama Francesca pre Mirror UK . „Stále som tam sedela a rozmýšľala, prečo práve my?“ Bolelo ma srdce.“

Keď monitory stíchli, lekári a jej rodina boli šokovaní, keď dievčatko o 20 minút začalo samo dýchať. Potom začala kopať a kričať a bojovať o život!

Stal sa zázrak.

„Držal som ju za ruku, pretože som vedel, že vydýchne naposledy,“ povedal Lee. – „Cítil som, ako jej klesla ruka, ale potom mi začala stískať prst. Prišli lekári a povedali nám, že to predsa len prežije, to bola pre rodičov neuveriteľná správa.“

Lekári boli prekvapení, keď sa jej hladina kyslíka vrátila do normálu.

Bolo jej diagnostikované zriedkavé a smrteľné ochorenie, ktoré ovplyvňuje normálny vývoj buniek a môže byť smrteľné.

Nedostatok biotinázy môže byť smrteľný, ak sa nelieči, ale Bella teraz dostáva náležitú lekársku starostlivosť. Zdá sa, že lekári zle diagnostikovali jej problém, no dobrou správou je, že malej Belle sa darí veľmi dobre.

Očakáva sa, že sa úplne uzdraví a je veľmi veľká šanca, že bude žiť dlhý a šťastný život.

Mohlo by sa Vám páčiť:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!